8400 TL'ye RTX 2070 Super sistem alınır mı?

Enes Albayrak

Hectopat
Daha fazla  

Dediğin işlemci stokta yok 100 TL daha ver bunu. İşlemci 1080P'de darboğaz yapabilir OC yaparsan bir sıkıntı olmaz.

Hangi parçanın fiyatını eklemediniz?
Hepsi toplam 9700 TL civarında tutuyor.

1602334640899.png

Cevabınız için teşekkür ederim hazır sistem olarak satılıyor üzerinde birkaç parça değişikliği yapınca fiyat buna tekabül ediyor hocam.
Hangi parçanın fiyatını eklemediniz?
Hepsi toplam 9700 TL civarında tutuyor.

Eki Görüntüle 697408
Hazır sistemin linkini koymayı unutmuşum kusura bakmayın

Dediğin işlemci stokta yok 100 TL daha ver bunu. İşlemci 1080P'de darboğaz yapabilir OC yaparsan bir sıkıntı olmaz.
Hocam önerin için teşekkür ederim yükselteceğim sistemi dediğiniz işlemciyle.

Hocam o kasa hava almıyor diye duydum ama.
Hocam hazır sistem olduğu için kasa seçeneklerim kısıtlı fakat bununla değiştirebiliyorum bu nasıldır ?
POWER BOOST VK-T01B RGB 650W 80+ Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Hocam hazır sistem olduğu için kasa seçeneklerim kısıtlı fakat bununla değiştirebiliyorum bu nasıldır?
POWER BOOST VK-T01B RGB 650W 80+ Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Hocam kasasına karışmam ama o PSU C4, Corsair olan kasayı alıp birkaç işlem ile ön tarafını sökebilirsiniz, ama Corsair olan kasayı alacaksanız fan da almanız gerekiyor: Arctic P14 PWM PST ACFAN00125A 14cm Kasa Fanı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kesinlikle Power Boost'a bulaşmayın sisteme yazık edersiniz, kasasına karışmam dedim ama fanları da dandik büyük ihtimalle, dediğim gibi kasayı Corsair Carbide yapıp bir şekilde ön tarafını sökün ve attığım fanlardan 2 tane alıp birini arkaya birini de öne takın.

Hocam kasasına karışmam ama o PSU C4, Corsair olan kasayı alıp birkaç işlem ile ön tarafını sökebilirsiniz, ama Corsair olan kasayı alacaksanız fan da almanız gerekiyor: Arctic P14 PWM PST ACFAN00125A 14cm Kasa Fanı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kesinlikle Power Boost'a bulaşmayın sisteme yazık edersiniz, kasasına karışmam dedim ama fanları da dandik büyük ihtimalle, dediğim gibi kasayı Corsair Carbide yapıp bir şekilde ön tarafını sökün ve attığım fanlardan 2 tane alıp birini arkaya birini de öne takın.
Önerilerin için teşekkür ederim hocam Power Boost markasından uzak duruyorum o zaman. Corsair marka olan kasanın ön panelini sökünce içine çok toz girmez mi ? Ön paneli duracak şekilde kullansam çok mu ısınır ekran kartı ?

Geri
Yukarı