84Mbps altyapı 16Mbps veriyor

clkagan

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Hocam merhabalar, Türk Telekom ile görüşmemin ardından internet sitelerinde gözükmeyen altyapımın 84Mbps desteklediğini öğrendim, hız testlerinde ise 16Mbps alıyorum bunun sebebi 16Mbps'lik paket kullanmam mı? Ve son bir sorum daha, TurkNet geçersem direkt altyapımın desteklediği hızı mı alacagım yoksa belirli bir hıza sabit mi kalacak?

16 kullanıyorsanız o kadar alırsınız. Turknet, Kablonet fark etmez. Hangi operatörü kullanırsanız yüksek paketi seçmelisiniz. Ona rağmen kullanamıyorsanız router'ınızı değiştirin.

Hocam merhabalar, Türk Telekom ile görüşmemin ardından internet sitelerinde gözükmeyen altyapımın 84Mbps desteklediğini öğrendim, hız testlerinde ise 16Mbps alıyorum bunun sebebi 16Mbps'lik paket kullanmam mı? Ve son bir sorum daha, TurkNet geçersem direkt altyapımın desteklediği hızı mı alacagım yoksa belirli bir hıza sabit mi kalacak?
16 mbps almanız paketiniz ile ilgili TürkNet'te sonucun ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız mğşteri hizmetleri ya da kendi sitesindeki alt yapı sorgulaması yapabilirsiniz

16 kullanıyorsanız o kadar alırsınız. TurkNet, Kablonet fark etmez. Hangi operatörü kullanırsanız yüksek paketi seçmelisiniz. Ona rağmen kullanamıyorsanız router'ınızı değiştirin.

Yani 100 liraya internetimin kemiğine kadar kullanabilirim değil mi TurkNet'te? Öyle diyor ama kullanıyorsanızda biraz bilgi verir misiniz TurkNet'ten.

TTnet ile taahhüt varsa eğer mecbur sözleşmenizin bitmesini bekleyeceksiniz. Ama yok ben beklemem derseniz o zaman cayma bedelini ödemek zorundasınız. Bu da genelde yüksek paralar oluyor. Taahhüt'ünüz yoksa eğer direkt Turknet'e başvuru yapın.

1642090757259.png

TTNET ile taahhüt varsa eğer mecbur sözleşmenizin bitmesini bekleyeceksiniz. Ama yok ben beklemem derseniz o zaman cayma bedelini ödemek zorundasınız. Bu da genelde yüksek paralar oluyor. Taahhüt'ünüz yoksa eğer direkt TurkNet'e başvuru yapın.

2022'nin 4. ayında yani bu nisan ayında bitiyor, 3 ay gibi bir süre kaldı bitmesine. TurkNet'te 120 TL vermiyor muydu baska firmadan taahhüt ile geçenlere?

Dosya Ekleri

• 1642090749094.png
    1642090749094.png
    47,9 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı