Altyapı sorgulatmada 16Mbps görünen internet 74Mbps çıktı

Dostum şöyle oluyor, temel internet hızı olarak 35 Mbps ile başlıyorsun 1 hafta içerisinde istersen eğer 100 Mbps'ye kadar 15 TL fark ödeyerek alabileceğin maksimum hızı alıyorsun, temel paket aylık 74 Ya'da 84 TL olması lazım, 8 aydır TurkNet kullanıyorum sabit 95 Ya'da 98 TL geliyor.

Üstelik Google üzerinden bulduğun kodları kullanırsan faturayı da bedavaya getirirsin ara sıra.

Peki hocam arkadaşım ve Jahrein'in kodunu aynı anda kullanırsam 2 ay bedavamı oluyor onu anlayamadımda.

Peki hocam arkadaşım ve Jahrein'in kodunu aynı anda kullanırsam 2 ay bedava mı oluyor onu anlayamadım da.

Hayır kayıt olurken kod verdiyseniz 1 ay kod kullandınız diye ücretsiz olacak. İlk ay faturayı ödeyeceksiniz 2.ay ücretsiz olacak. Arkadaşını davet koduyla arkadaşlarını TurkNet'li yaparsan getirdiğin arkadaş kadar ücretsiz kullanım sağlayacaksın. Aynı anda 2 kampanyadan yararlanamazsınız.

Arkadaşlar, TurkNet adlı firmanın altyapı testine baktım. 15-16Mbps veriyorlar gözüküyor. Aradım, benden kod istediler. Kodu verince benim alabileceğim hızın 74Mbps olduğunu söylediler ve şu an TurkNet'e geçeceğim. Sizce 6 kişilik bir internet kullanımında ping girer mi oyunlarda?

74 Mbps'den daha fazla 74 mb/sn yazıyor bu büyük avantaj.

Peki hocam arkadaşım ve Jahrein'in kodunu aynı anda kullanırsam 2 ay bedavamı oluyor onu anlayamadımda.
😂😂 Jahrein'in kodunu sadece bir seferlik kullanabiliyorsun fakat dediğim gibi internet üzerinden bulduğun kodları'da kullanabilirsin bunun bir sınırı var mı net olarak bilmiyorum ama devamlı olarak kod kullanmakta türknet ile aranı bozabilir.

Hayır kayıt olurken kod verdiyseniz 1 ay kod kullandınız diye ücretsiz olacak. İlk ay faturayı ödeyeceksiniz 2.ay ücretsiz olacak. Arkadaşını davet koduyla arkadaşlarını TurkNet'li yaparsan getirdiğin arkadaş kadar ücretsiz kullanım sağlayacaksın. Aynı anda 2 kampanyadan yararlanamazsınız.

Yani bu kampanya sadece 1 kerelik mi?
😂😂 Jahrein'in kodunu sadece bir seferlik kullanabiliyorsun fakat dediğim gibi internet üzerinden bulduğun kodları'da kullanabilirsin bunun bir sınırı var mı net bilmiyorum ama devamlı olarak kod kullanmakta TurkNet ile aranı bozabilir.

Nasıl yani aramı bozabilir derken hocam 🤣🤣
74 Mbps'den daha fazla 74 mb/sn yazıyor bu büyük avantaj.

Hocam peki sizce neden sitede özgür iletişim 16 Mbps yazıyor.

Geri
Yukarı