850 TL bütçe ile klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Hocam zaten Gamepower'ı da bu yüzden alacaktım YouTuber'ler gerçek 7.1 diyorduda artık onlarada güvenesim kalmadı.
Hocam o marka kesinlikle alınmaz. Bundan eminim. Merdiven altı ürünlere logo basıyorlar.
Ayrıca attığım kulaklık çok kaliteli bir kulaklıktır. Mosuse ve klavye için ayrı ayrı bütçe? @MassivePlayer

Anladım hocam mouse ve klavye konusunda bir öneriniz var mıdır?
Logitech G102 Lightsync Siyah 910-005802 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır. Memnunum gayet, hiç bir sorun yaşatmadı şu ana kadar. Orta boyutta denebilecek bir mouse.
Klavye olarak HyperX Alloy Core öneririm ancak stoklar az olduğundan fiyatı yüksek, normalde olması gereken fiyat 280-300 TL gibi bir şey. Logitech G213 Prodigy olabilir ama bu üründe sert tuş sorunu olduğunu duymuştum ve bu da fiyatını hak etmiyor şu sıralar 350 TL fazla bu klavye için, Razer Cynosa Chroma olabilir stok gelirse ya da Razer Cynosa Lite olabilir. Elinizde ofis klavyesi varsa onu kullanmanızı öneririm. Kulaklık olarak Cooler Master CH321 modeli gayet kaliteli bir ürün. Mouse alternatifi olarak da SteelSeries Rival 110 önerebilirim ama stoğu yok onun da sanırım.

Mouse önerim linki aşağıdadır. Fena bir mouse değil diye biliyorum. Ben Asus TUF M5 kullanıyorum. Çok memnunum ve Itopya'da sürekli indirime giriyor. İndirimsiz hali 340 TL, diğer seçtiğim ürünlerle birlikte bütçeni aşacağı için farklı bir mouse seçiyorum. Eğer alacağın sıra M5 indirimde olursa kesinlikle almanı öneririm.
Klavye önerim mekanik hisli bir klavyeden yana olacak. Zaten kaliteli mekanik bir klavye almak istersen tüm bu bütçeni ona ayırman gerekir. O yüzden rüyalardan uzak realist tercihler yapıyoruz. İki seçenek atıyorum. Logitech olanı alırsan bütçeni bir miktar aşmış olursun.
Kulaklık olarak da iki seçenek sunacağım. Birisi marka kalitesinden dolayı ve ürününde daha kaliteli olduğuna inandığım Cooler Master olacak ikincisi ise 7.1 desteği sunduğunu söyleyen fena duyumlar almadığım Rampage marka kulaklık yine tercihi sen yapacaksın.
Şimdiden hayırlı olsun.

Mouse önerim linki aşağıdadır. Fena bir mouse değil diye biliyorum. Ben ASUS TUF M5 kullanıyorum. Çok memnunum ve İtopya'da sürekli indirime giriyor. İndirimsiz hali 340 TL, diğer seçtiğim ürünlerle birlikte bütçeni aşacağı için farklı bir mouse seçiyorum. Eğer alacağın sıra M5 indirimde olursa kesinlikle almanı öneririm.
Klavye önerim mekanik hisli bir klavyeden yana olacak. Zaten kaliteli mekanik bir klavye almak istersen tüm bu bütçeni ona ayırman gerekir. O yüzden rüyalardan uzak realist tercihler yapıyoruz. İki seçenek atıyorum. Logitech olanı alırsan bütçeni bir miktar aşmış olursun.
Kulaklık olarak da iki seçenek sunacağım. Birisi marka kalitesinden dolayı ve ürününde daha kaliteli olduğuna inandığım Cooler Master olacak ikincisi ise 7.1 desteği sunduğunu söyleyen fena duyumlar almadığım Rampage marka kulaklık yine tercihi sen yapacaksın.
Şimdiden hayırlı olsun.

Hocam kulaklığı galiba alacağım mouse kesin 102 alacağım hocam Gamenote KB432L nasıldır.
Bir de hocam kulaklık iyi mi pek emin olamadımda.
Cooler Master'den bahsediyorum hocam.

Hocam kulaklığı galiba alacağım mouse kesin 102 alacağım hocam Gamenote KB432L nasıldır.
Bir de hocam kulaklık iyi mi pek emin olamadımda.
Cooler Master'den bahsediyorum hocam.
Kulaklık kaliteli F/P ürünü Rampage önermiyoruz normalde ama Rampage Drop Plus da düşünebilirsiniz bütçeniz yeterse, bütçe yeterli değilse Cooler Master zaten çok üst düzey bir marka olduğunu kanıtladı pek çok ürünüyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı