850 TL'ye GTX 1060

umutct

Hectopat
Daha fazla  
1060 kart buldum 850 liraya yurtdışı faturalı, madencilikte kullanılmış olabilir. Madencilikte kullanılmışsa nasıl test edeyim? Önerilerinizi bekliyorum.

1060 kart buldum 850 liraya yurtdışı faturalı, madencilikte kullanılmış olabilir. Madencilikte kullanılmışsa nasıl test edeyim? Önerilerinizi bekliyorum.

Keşke test edebilme olayı olsa. 2/3 yıl sonra piyasa dibine kadar zorlanmış performansı düşmüş RX 1060/1070 RX 470/570/480/580 dolacak esas vahim durum bu.

Bu madencilik nedir, her yerde görüyorum.

Sana şöyle örnekliyim. Çok paran var ve bu paranla 5 tane plakalı taksi alıyorsun. Arabalar umrunda değil sen parana bakıyosun. 7/24 çalışmaktan arabaların bitik duruma geldiğinde piyasaya sürüyosun satılık diye. Ama taksicilik yaptı demiyosun çünkü ekran kartlarının KM veya TRAMER sorgulama gibi bir olayı yok :)

Yani 3 yıla bu iş son mu bulur? Onu sormuştum.

Eğer güzel kazanmaya devam edilirse sonsuza kadar bile sürebilir bu madencilik. Sonuçta oturduğun yerden para kazanıyosun. Kartları ve sistemin parasını çıkardığın anda kaar etmeye başlıyosun ki olay da burdan sonra tatlanıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı