850 TL'ye GTX 1060

Sana şöyle örnekliyim. Çok paran var ve bu paranla 5 tane plakalı taksi alıyorsun. Arabalar umrunda değil sen parana bakıyosun. 7/24 çalışmaktan arabaların bitik duruma geldiğinde piyasaya sürüyosun satılık diye. Ama taksicilik yaptı demiyosun çünkü ekran kartlarının KM veya TRAMER sorgulama gibi bir olayı yok :)

Eğer güzel kazanmaya devam edilirse sonsuza kadar bile sürebilir bu madencilik. Sonuçta oturduğun yerden para kazanıyosun. Kartları ve sistemin parasını çıkardığın anda kaar etmeye başlıyosun ki olay da burdan sonra tatlanıyor.
Yaklaşık 1 saat kartımı bu şekilde kullandırdım. Baktım 0.0000001 dolar bile kazanmadim kapattım ve sildim. Kartım 1060 idi. Ha 15-20 tane kart ile 7/24 çalıştırırsan iyi kazanıyorlar. Çünkü hesaplama yerinde benim sistemim günde 1 dolar üretiyordu. 300 sol/s ile. Bunu 20 ile çarpsak. Günde 20 dolar ayda 600 dolar yapar.

kartı aldım, benchmarklarda başarılıydı ve gta yı full+fullde oynadım , witcher 3 üde ultrada oynadım. sorun yoktu fakat pubgde drop aldım ara ara, sebebine anlam veremedim sata2 disk kullanıyorum 5400 rpm ondan olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı