850 TL'ye PS3 alınır mı?

2006 model fat kasa alınmaz PS3 Slim - super Slim bunlardan birine bak konsol oyun diye bir dükkan var onunla konuşabilirsin oda satıyor ve çevrendeki konsol satan yerlere bak.

Merhabalar. Ben aşağıdaki ilandaki PS3'ü almayı, Türkiye ekonomisinin gidişatıyla doğru orantılı olarak konsol piyasalarında belli bir miktarda fiyat artışı yaşandığı zaman PS3'ü satmayı planlıyorum.

İlan: PlayStation III Orginal (Oyuncu Kolu Yoktur) - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 990375916

İlandaki PS3, 40GB'lık fat kasa. İlan sahibini aradım, konuştum. Kendisi konsolu ilk çıktığı gün (2006 yılı) sıfır olarak almış. O günden bu güne konsola sahip olduğu diğer teknolojik aletlerde olduğu gibi tertemiz baktığını, düzenli olarak içini açıp özel malzemelerle toz temizliği yaptığını, kısacası konsolun bakımının iyi olduğunu, herhangi bir arızasının olmadığını ve hiç tamire gitmediğini söylüyor. Sorduğumda, herhangi bir kozmetik sıkıntısının olmadığını, (fat kasa olduğu için kılcal çizikler elbette ki olacaktır.) herhangi bir yere vurmadığını/sürtmediğini ve konsolu düşürmediğini söylüyor. İlan sahibi konsolu kırdırmamış, ve 15 adet orijinal kutulu PS3 oyuna sahipmiş. Bu 15 oyundan istediğim 5 tanesini seçebileceğimi söyledi. Konsolun yalnızca tek bir sıkıntısı var; o da oyun CD'sini içine alırken değil de, dışarı çıkarırken bazen takılma olabildiği. Bu problemi, konsolun oyun CD'ni içine aldığı yere konsolu çizmeyecek şekilde bir şey sokup oyun CD'sini dışarı çıkartarak çözdüğünü söyledi. Bence konsolun eskiliğine ve satıldığı fiyata (850 TL) bakılırsa, göz ardı edilebilecek bir problem.

Sizler bu PS3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu konsol bu fiyata alınır mı? Alındıktan sonra belli bir süre geçtiği zaman konsol en az 50% kâr ile satılabilir mi? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Sorunlu model alma.

İzmir'de yaşadığım için sonbahar ve kış ayları serin oluyor. İlkbahar ve yaz aylarında ise odamdaki klimayı çalıştırıyor, veya balkon kapısını açık bırakıyorum. Bunların yanında da konsolun bakımını yapmayı da tabii ki ihmal etmeyeceğim. Kısacası, düzenli bakımını yaptığım sürece, kullandığım ortamın sıcaklığına bağlı olarak konsolun sarı veya kırmızı ışık hatalarından herhangi birisini vereceğini zannetmiyorum.

Sen öyle düşünsende fat kasa bol sorun çıkarır çıkaracağı varsa istediği kadar soğuk olsun gene çıkarır sarı ışık hatasını yaptırsan da ömrü uzun olmaz ertesi gün de bozulabilir 1 yıl sonra da şans işi zaten ilan ölü alıp kâr edeceğini sanmıyorum fat kasayı tercih etmezler ilk PS3 olduğu için sarı ışığı gördüysen elveda dersin sadece 360'daki 3K hatası gibi. Kar etmek için istiyorsun ama mümkün gözükmüyor 🙂

Çok sorunlu filan değil tek sorun soğutma. İyi sogutamadigi için konsol kendini işlemci pinleri çatlıyor sonra sarı ışık, kırmızı ışık hatası. Fan ayarı yapılırsa bu sorunun önüne geçiliyor. Tabii fan ayarı yapılmadan önce termal macun yenilenmeli ve tozu temizlenmeli.
Ayrıca Fat kasaya o kadar parada verilmez Fat kasa en fazla 600 TL.

Çok sorunlu filan değil tek sorun soğutma. İyi sogutamadigi için konsol kendini işlemci pinleri çatlıyor sonra sarı ışık, kırmızı ışık hatası. Fan ayarı yapılırsa bu sorunun önüne geçiliyor. Tabii fan ayarı yapılmadan önce termal macun yenilenmeli ve tozu temizlenmeli.
Ayrıca Fat kasaya o kadar parada verilmez Fat kasa en fazla 600 TL.
Ben de bu şekilde düşünerek almayı planlıyordum, fakat yazdığınız fiyata İzmir içinde ilan bulunmuyor.

Merhabalar. Ben aşağıdaki ilandaki PS3'ü almayı, Türkiye ekonomisinin gidişatıyla doğru orantılı olarak konsol piyasalarında belli bir miktarda fiyat artışı yaşandığı zaman PS3'ü satmayı planlıyorum.

İlan: PlayStation III Orginal (Oyuncu Kolu Yoktur) - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 990375916

İlandaki PS3, 40GB'lık fat kasa. İlan sahibini aradım, konuştum. Kendisi konsolu ilk çıktığı gün (2006 yılı) sıfır olarak almış. O günden bu güne konsola sahip olduğu diğer teknolojik aletlerde olduğu gibi tertemiz baktığını, düzenli olarak içini açıp özel malzemelerle toz temizliği yaptığını, kısacası konsolun bakımının iyi olduğunu, herhangi bir arızasının olmadığını ve hiç tamire gitmediğini söylüyor. Sorduğumda, herhangi bir kozmetik sıkıntısının olmadığını, (fat kasa olduğu için kılcal çizikler elbette ki olacaktır.) herhangi bir yere vurmadığını/sürtmediğini ve konsolu düşürmediğini söylüyor. İlan sahibi konsolu kırdırmamış, ve 15 adet orijinal kutulu PS3 oyuna sahipmiş. Bu 15 oyundan istediğim 5 tanesini seçebileceğimi söyledi. Konsolun yalnızca tek bir sıkıntısı var; o da oyun CD'sini içine alırken değil de, dışarı çıkarırken bazen takılma olabildiği. Bu problemi, konsolun oyun CD'ni içine aldığı yere konsolu çizmeyecek şekilde bir şey sokup oyun CD'sini dışarı çıkartarak çözdüğünü söyledi. Bence konsolun eskiliğine ve satıldığı fiyata (850 TL) bakılırsa, göz ardı edilebilecek bir problem.

Sizler bu PS3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu konsol bu fiyata alınır mı? Alındıktan sonra belli bir süre geçtiği zaman konsol en az 50% kâr ile satılabilir mi? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Gayet iyi bir fiyat Hocam alınır

Merhaba. Ben aşağıdaki ilandaki PS3'ü almayı, Türkiye ekonomisinin gidişatıyla doğru orantılı olarak konsol piyasalarında belli bir miktarda fiyat artışı yaşandığı zaman PS3'ü satmayı planlıyorum.

İlandaki PS3, 40GB'lık fat kasa. İlan sahibini aradım, konuştum. Kendisi konsolu ilk çıktığı gün (2006 yılı) sıfır olarak almış. O günden bu güne konsola sahip olduğu diğer teknolojik aletlerde olduğu gibi tertemiz baktığını, düzenli olarak içini açıp özel malzemelerle toz temizliği yaptığını, kısacası konsolun bakımının iyi olduğunu, herhangi bir arızasının olmadığını ve hiç tamire gitmediğini söylüyor. Sorduğumda, herhangi bir kozmetik sıkıntısının olmadığını, (fat kasa olduğu için kılcal çizikler elbette ki olacaktır.) Herhangi bir yere vurmadığını/sürtmediğini ve konsolu düşürmediğini söylüyor. İlan sahibi konsolu kırdırmamış, ve 15 adet orijinal kutulu PS3 oyuna sahipmiş. Bu 15 oyundan istediğim 5 tanesini seçebileceğimi söyledi. Konsolun yalnızca tek bir sıkıntısı var; o da oyun CD'sini içine alırken değil de, dışarı çıkarırken bazen takılma olabildiği. Bu problemi, konsolun oyun CD'ni içine aldığı yere konsolu çizmeyecek şekilde bir şey sokup oyun CD'sini dışarı çıkartarak çözdüğünü söyledi. Bence konsolun eskiliğine ve satıldığı fiyata (850 TL) bakılırsa, göz ardı edilebilecek bir problem.

Satamazsın ilk kasalar çok sorunlu ve %50 kâr ile satman mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı