2000 TL'ye PS3 alınır mı?

OrkunErkmen

Hectopat
Merhaba elimde 2000 küsure yakın bir para var. Konsol almak istedim, abi bu fiyatlar ne olmuş böyle ya :D en son PS3 aldığımda 900 liraya almıştım 320 GB Slim. Sitelere baktığımda güzel bir PS3 en kötü zaten 2000.sınıf arkadaşım PS3 satıyor, PS3 Super Slim 500 GB. Kırık 50 küsur oyunlu 2 kollu+4 CD'li oyun veriyor çok da iyi oyunlar değil ducktales ve FIFA 12 mi 13 mü ne toplamda 2000 TL. Konsolun ilk sahibi ve kendisi de pek kullanmamış yani temiz bir cihaz. Ama hala 2000 gibi uçuk fiyatlar aklıma yatmıyor arkadaşlar cidden. Fiyatı uygun mudur? Alınabilir mi? Elimde bir bisiklet var dağ bisikleti ümit pegretta, eğer PS 3'ü almazsam o 2000 TL'nin üstüne bisikletimi koyup Salcano ng 650 750 falan almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı? Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba elimde 2000 küsure yakın bir para var. Konsol almak istedim, abi bu fiyatlar ne olmuş böyle ya :D en son PS3 aldığımda 900 liraya almıştım 320 GB Slim. Sitelere baktığımda güzel bir PS3 en kötü zaten 2000.sınıf arkadaşım PS3 satıyor, PS3 Super Slim 500 GB. Kırık 50 küsur oyunlu 2 kollu+4 CD'li oyun veriyor çok da iyi oyunlar değil ducktales ve FIFA 12 mi 13 mü ne toplamda 2000 TL. Konsolun ilk sahibi ve kendisi de pek kullanmamış yani temiz bir cihaz. Ama hala 2000 gibi uçuk fiyatlar aklıma yatmıyor arkadaşlar cidden. Fiyatı uygun mudur? Alınabilir mi? Elimde bir bisiklet var dağ bisikleti ümit pegretta, eğer PS 3'ü almazsam o 2000 TL'nin üstüne bisikletimi koyup Salcano ng 650 750 falan almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha mantıklı? Şimdiden çok teşekkürler.
Bisiklet ile arasında tercih yapma konusu, tamamen hangisinin daha çok işinize yarayacağıyla ilgili ancak bu tamamen sizin bileceğiniz konu. PS3 fiyatı 2000 lira olması, bir yandan çok pahalı (hele hele 2017’de 1100 liraya PS4 aldığımı düşününce), ancak bir yandan da günümüz fiyatlarına bakınca makul de denilebilir. PS3 oyunlarına geriye uyumluluk olmadığından orada sıkışıp kalmış çok kıymetli cevherler var, bazıları PC’de çalışmıyor çalışanlar için de lazım olan PC’yi dizmek için kaç para vermeniz gerekir tahmin bile edemiyorum. Şu anda destek de kesildiğinden, kırıp içine bir sürü emülatör de yüklersiniz Retro oyun canavarına dönüşür bir anda. Bence günümüz ekonomisinde sorunsuzsa 2000 liraya alınabilir, yanında gelen oyunları da kaç para ediyorsa satarsınız bir işinize yaramayacak muhtemelen kıracağınız için. Böylece fiyatından biraz daha düşmüş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı