8500 TL All In One PC Önerisi

r321

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Office uygulamaları, sosyal medya ve dizi-film gibi işler için all in One PC bakıyorum. Oyunla işim olmadığı için normal masaüstü bakmadım bu tip PC'ler daha mantıklı geldi. Max 8500 TL'ye kadar beni uzun süre götürecek Intel işlemcili modellere bakıyorum. FreeDOS olanlar var tavsiye eder misiniz yoksa Windows'lu olanlardan mı almak daha mantıklı. Özellikle kullananlar varsa yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

FreeDOS olsa bile sen yine Windows kurabilirsin ama lisans alman gerekir.
lisansa gerek yok ben lisans olmadan kullanıyorum takıntısı var ise 20 25 tl ye satılan lisanslar var

Lisans işiyle uğraşmaktansa arada çok da fark yoksa windows daha mantıklı öyleyse. Dokunmatik olmasına da gerek yok. Ağır uygulamalarla işim yok ancak uzun ömürlü iyi bi sistem düşündüğüm için bütçeyi yüksek tuttum. Malum piyasa çok hızlı artıyor, daha önce 6 7 bin olanlar 8 10 binlere geldi
Laptop almak daha mantıklı olmuyor mu?
Laptop düşünmedim çünkü bir yerden bir yere taşıma ihtiyacım yok, idare edecek eski laptopum var öyle durumlar için. 22 23" ekranlı olması yönüyle daha mantıklı

Screenshot_2020-09-29-18-30-36-811_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Özellikleri benim hoşuma gitti hocam buyrun.

Laptop düşünmedim çünkü bir yerden bir yere taşıma ihtiyacım yok.
O zaman neden masaüstü almıyorsunuz? En kötü Mini ITX kasa toplarsınız.

Lisans konusunu sadece internetten 20-30 TL'ye Windows 10 OEM key alarak halledebilirsiniz. Bir bilgisayarcıya götürecek olursanız yüksek ihtimalle KMSpico kullanacaktır.

Geri
Yukarı