8500 TL robot süpürge tavsiyesi

atalay11

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ellerinden ve ayaklarından rahatsızlığı olan annem için robot süpürge bakıyorum. 8500 maksimum bütçeyle alabileceğim temizliği iyi yapabilen, proglanabilen çünkü ben bellirli bir planmayla düzenli olarak çalışmasını ayarlayacağım. Nispeten halı temizliğide ortalama iyi olan bir robot süpürge bakıyorum çünkü kendisi toz gördüğünde eline süpürgeyi alıp elinden ayağından bir habermiş gibi çalışıyor. Gerek kendinizden gerekse çevrenizden gördüğünüz, duyduğunuz deneyimleri paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yorumlarınız bekliyorum...

Yorumlarınız bekliyorum...

Son düzenleme:
Bende o fiyat bandında bakınıyorum ve şu ürün çok dikkatimi çekti.
Hocam bi cevap gelmeyince bende kendi araştırmalarım sonucu linkte attığınız 360 S9 modelini aldım. Size tek kelimeyle kaçırmadan bekletmeden alacağınız varsa alın derim. Günboyu inceledim test ettim. İç mekanizmaları, plastik kasnakları, fırçaları en küçük plastik parçası bile segmentine göre kaliteli. Uygulama desteği, verdiği opsiyonlar ve bunları uygulama doğrulupu gerçekten iyi derecede. Asıl can alıcı kısmı ise makina iyi süpürüyor. Benim beklentim birazdaha yüzeysel temizlik gibi yapmasıydı ama en yüksek emiş ayarında ve çift dolaşımda temiz sandığım ve görünürde toz pislik göremeyeceğiniz 2 odamı odalardaki halılardan çıkanlar beni şaşırttı. Ya abartıyormuş gibi yazmış olabilirim ama beklentime göre beni çok şaşırttığı için birazda bu tepkim. Fazlasıyla memnunum.

Hocam bi cevap gelmeyince bende kendi araştırmalarım sonucu linkte attığınız 360 S9 modelini aldım. Size tek kelimeyle kaçırmadan bekletmeden alacağınız varsa alın derim. Günboyu inceledim test ettim. İç mekanizmaları, plastik kasnakları, fırçaları en küçük plastik parçası bile segmentine göre kaliteli. Uygulama desteği, verdiği opsiyonlar ve bunları uygulama doğrulupu gerçekten iyi derecede. Asıl can alıcı kısmı ise makina iyi süpürüyor. Benim beklentim birazdaha yüzeysel temizlik gibi yapmasıydı ama en yüksek emiş ayarında ve çift dolaşımda temiz sandığım ve görünürde toz pislik göremeyeceğiniz 2 odamı odalardaki halılardan çıkanlar beni şaşırttı. Ya abartıyormuş gibi yazmış olabilirim ama beklentime göre beni çok şaşırttığı için birazda bu tepkim. Fazlasıyla memnunum.
Hocam bunlar nasıl şarj oluyor? Şarjı bitmek üzereyken şarj standına gidip dolunca temizlemeye devam falan mı ediyor acaba? Yoksa siz mi şarja koyuyorsunuz?

Hocam bunlar nasıl şarj oluyor? Şarjı bitmek üzereyken şarj standına gidip dolunca temizlemeye devam falan mı ediyor acaba? Yoksa siz mi şarja koyuyorsunuz?
Bazı robotlar otomatik şarjı azalınca kendi gider, dolunca kaldığı yerden devam eder. Bazıları ise şak diye kapanır.

Bu model için kendi kendine şarj standına gidiyor. Şarjı dolunca kaldığı yerden devam ediyor. Hatta şunu test ettim diyelim salonda durdudum temizliği ve elimle kaldırıp başka bir odaya götürdüm ardından şarj standına gitme komutu verdim. Tekrar bulunduğu böyle tarayıp ona göre bir rota çizi yine şarj standını buldu.

Google Home desteği var mı cihazın biliyor musunuz?

Ben de aynı şekilde aldım. 24 saat bile araştıramadım. Konu dahi açtım. Ama sonuçlanana kadar bekleyemedim. 7000TL'ye 360 S9 aldım hanıma. 17 Mart'ta almışsınız. Hala memnun musunuz?

Geri
Yukarı