8500TL sistem toplama

Bütçe
8-8500
Teşekkür ederim. Böyleyse daha rahat bir şekilde satın alabilirim o zaman.

Ancak şunu unutmayın ki bu işlemcinizin tam performansında çalışmayacağıdır. Yani işlemci asıl görevini (işlemcilik görevini) tam anlamıyla yapamaz çünkü ekran kartı görevi ile beraber kullanacaksınız. Eğer ekran kartını sonra alırım derseniz, güçlü bir işlemci alın derim.

Ancak şunu unutmayın ki bu işlemcinizin tam performansında çalışmayacağıdır. Yani işlemci asıl görevini (işlemcilik görevini) tam anlamıyla yapamaz çünkü ekran kartı görevi ile beraber kullanacaksınız. Eğer ekran kartını sonra alırım derseniz, güçlü bir işlemci alın derim.

3600 ya da 10400F düşünüyorum. Parçaları şimdiden almaktaki amacım olası fiyat yükselmesinden kaçınmak. Aldığımda da gelen parçaları çalışıyor mu diye test etsem yeter. Ekran kartları gelene kadar bilgisayarla işim yok zaten.

3600 ya da 10400F düşünüyorum. Parçaları şimdiden almaktaki amacım olası fiyat yükselmesinden kaçınmak. Aldığımda da gelen parçaları çalışıyor mu diye test etsem yeter. Ekran kartları gelene kadar bilgisayarla işim yok zaten.
Eğer bütçenizi söylerseniz ve amacınızı da size yardımcı olabiliriz sistem konusunda.

Eğer bütçenizi söylerseniz ve amacınızı D'a size yardımcı olabiliriz sistem konusunda.

Sadece oyun odaklı bir sistem istiyorum. Bütçem 8500 TL monitör dahil. Fiyatta 100-200 TL oynayabilir. Renk, rbg takıntım yok. Süper görüntü alayım gölgeleri göreyim, ışıkları çatırdatayım demiyorum. Oyunları ileride de yüksek ayarda oynayacağım bir sistem istiyorum.

Sadece oyun odaklı bir sistem istiyorum. Bütçem 8500 TL monitör dahil. Fiyatta 100-200 TL oynayabilir. Renk, rbg takıntım yok. Süper görüntü alayım gölgeleri göreyim, ışıkları çatırdatayım demiyorum. Oyunları ileride de yüksek ayarda oynayacağım bir sistem istiyorum.
Oyun amaçlı olacağından ötürü 10400f kullanmanız yararlı olacaktır. Belirttiğiniz bütçe ekran kartı dahil mi yoksa hariç mi?

Dosya Ekleri

• x.png
    x.png
    55,7 KB · Görüntüleme: 37
6200 TL. 10400F yaparsanız da 6800 TL. Kalan bütçeye SSD ve monitör sığar bence.
Hocam gayet güzel bir sistem olmuş. Elinize sağlık. @Emre İpek hocamın da dediği gibi işlemciyi 10400f ile değiştirip sisteme monitör olarak bunu:
Ve SSD için de bütçenizi 11 TL arttırarak bunu:
Arttıramam derseniz ise bunu:
Alarak sisteminizi tamamlayıp kullanabilirsiniz. Kolay gelsin ve şimdiden hayırlı olsun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı