850W PSU Tavsiyesi

Çözüm
H
@@SELÇUK X Hız aşırtma için yeni güç kaynağı almanıza gerek yok. Şuan kullandığın güç kaynağın da verimlilik sorunu olabilir. Benim sana önerdiğim güç kaynağı 750W Gold sertifikalı ve tam modüler. Senin baktıkların ile aynı yani. 750W sizin sistem için yeterli olacağına eminim ama içim rahat etsin diyorsanız, 850W alabilirsiniz.

Düzenleme: Ne kadar güç gereksiniminiz olduğunu hesaplar mısınız ? MSI Güç Kaynağı Hesaplayıcı. Buradaki değer de %100 yükte olan değerdir, bilginiz olsun.
@@SELÇUK X Hız aşırtma için yeni güç kaynağı almanıza gerek yok. Şuan kullandığın güç kaynağın da verimlilik sorunu olabilir. Benim sana önerdiğim güç kaynağı 750W Gold sertifikalı ve tam modüler. Senin baktıkların ile aynı yani. 750W sizin sistem için yeterli olacağına eminim ama içim rahat etsin diyorsanız, 850W alabilirsiniz.

Düzenleme: Ne kadar güç gereksiniminiz olduğunu hesaplar mısınız ? MSI Güç Kaynağı Hesaplayıcı. Buradaki değer de %100 yükte olan değerdir, bilginiz olsun.

Abartılı şekilde seçtiğim halde 477W değerine ulaştım.

FSP 850 amazom.com.tr'de 750W fiyatina aldım. Teşekkür ederim. Ben biraz NZXT'nin digital olmasına ve sistemimin stabil olmamasına takılmıştım 850 olsun içim rahat etsin çünkü takılmalar çok rahatsız edici oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı