8600K sistem anlık takılıyor

flangeen

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, Z390A Pro Anakartım arıza yapmıştı EZ Debug CPU LED ışığı hatası veriyordu. Tekrar aynısından satın aldım sorunsuz bir kurulum ve Windows işletim sistemi kurulumunu yaptım. Şu anki sorunum herhangi bir sekma veya klasör açtığımda ise takılmalar, mouse imlecin farklı yerlere gitmesi ve video izlerken sesin gidip gelmesi meydana geliyor.

• MSI Z390A Pro
  • 8600K İŞLEMCİ
  • 2x4 HyperX 2666 RAM
  • MSI GTX 1050
  • Windows 10

Teşekkürler şimdiden.
Not: Windows tüm Update, ekran kartı ve BIOS dahil hepsi güncel.
Fotoğrafta takıldığının kanıtı.

Dosya Ekleri

• 3C6D4578-2D18-4DC1-8F0E-0717DCE045D7.jpeg
    3C6D4578-2D18-4DC1-8F0E-0717DCE045D7.jpeg
    158,4 KB · Görüntüleme: 45
Uygulama çalışırken olmuyor fakat diğer rami farklı bir slota mı takacağım ne yapabilirim?

2. Rami farklı slota taktım tekrar test edip sorun gözükmüyor. Teşekkürler ederim ilgi ve alakanız için.
Ramleri slotları 2-4 ya da 1-3 olarak kullanın hocam yoksa dual olarak çalışmazlar.

Dostum aynı problem bende var. Bu konu ile alakadar o kadar çok çözülemeyen başlık varki donanım ya da herhangi bir durum değil zannedersem, yeni i7 12700 + RTX 3060 sistem topladım M.2 SSD 750+50 Gold sertifika her şeyin en fulu sistem topladım. bu problemi çözmek için ne yapsam olmadı, dedim artık muhtemelen ben takıntı yapıyorum, ama bazı durumlarda ister istemez fark ediyorsun durumu , RAM iade ettim , yenisini aldım, bois güncelledim, Logitech G PRO almıştım herhalde ondan dedim iade etmeyi bile düşündüm, tüm bileşenleri test ettim, PC test programı doldu artık, baktım hiçbirinde bir problem yok. Araştırıken bir olaya denk geldim , videoda dediklerini yaptım bu 2 gündür 1 kere bile daha takılmaya denk gelmedim , sistem ile alakadar bir problem anladığım kadarıyla , yeteri kadar belleği (RAM) sistem kullanmıyor , bunun için inşallah bu video senin çözümün olacak.
Gelişmeleri bekliyorum...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı