860M kullanırken bilgisayar yavaşlıyor

buğrakayaO

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Marka ‎HP PALİVLİON
Ekran kartı : NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Ti
Form Faktör ‎Dizüstü Bilgisayar
Ekran Boyutu ‎15.6 İnç
Çözünürlük ‎1920x1080 Pixels
İşlemci : Intel Core i5-11300H
İşlemci Hızı ‎2.8
İşlemci Sayısı ‎1
RAM Boyutu ‎8 GB
Bellek Teknolojisi ‎DDR4
Meslek
Lise öğrencisi
Arkadaşlar bende ekran kartı var, NVIDIA 860M. Laptop ekran kartını kullandığım zaman bilgisayar açılıyor ama çok yavaş. Mesela GameLoop'u açınca mavi ekran geliyor ve çok. Yavaş 2. ekran kartı HD grapchis 4600, kullandığım zaman bilgisayar ondan 20 kat daha hızlı, mavi ekran da vermiyor. Sizce neden NVIDIA ekran kartım böyle bir şey yapıyor? Benim düşüncem ekran kartı yanlış veya hatalı yüklenmesi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    19,7 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
3000 TL'ye almıştık bakıyorum ama ilan kalkmış bir tane bilgisayrcıdan almıştık.

Kardeşim bana zaman ayırdığın için teşekkür ederim rahatsız etmiyorum değil mi seni.

Yok estağfurullah ne rahatsız etmesi. 3000 TL'ye 860M laptop bulmak imkansız neredeyse bir tık kazıklanmıi gibisin şu bilgisayarcıya gidip bir konuş sen verdiğinden beri böyle de. 2. el alım yaparkende satıcıyla birlikte test yapılmalıdır her zaman. Onun dışında bence ekran kartı arzalı.

Yok estağfurullah ne rahatsız etmesi. 3000 TL'ye 860M laptop bulmak imkansız neredeyse bir tık kazıklanmıi gibisin şu bilgisayarcıya gidip bir konuş sen verdiğinden beri böyle de. 2. el alım yaparkende satıcıyla birlikte test yapılmalıdır her zaman. Onun dışında bence ekran kartı arzalı.
BİLGİSAYARI ALALI 1 SENE OLDU ZATEN TEST YAPTIK ADAM DEDİKİ EKRAN KARTI SÜRÜCÜSÜNÜ YÜKLERKEN HATA ÇIKTI DEDİ DRİVE YANLIŞ YÜKLEN MİŞ DEDİ
lol oynayan biri size bir de birşey sormak istiyorum benim laptop klavye ışığım sadece beyaz yanıyor onu rgb li yapabilirmiyim ?

Bilgisayarı alalı 1 sene oldu zaten test yaptık adam dediki ekran kartı sürücüsünü yüklerken hata çıktı dedi Drive yanlış yüklen miş dedi.

LoL oynayan biri size bir de bir şey sormak istiyorum benim laptop klavye ışığım sadece beyaz yanıyor onu RGB'li yapabilir miyim?

Driver nasıl yanlış yükleniyor? Laptop ışığını değiştiremezsin maalesef bende çok denedim ayrı bir klavye aldım sonunda.

Driver nasıl yanlış yükleniyor? Laptop ışığını değiştiremezsin maalesef bende çok denedim ayrı bir klavye aldım sonunda.
vallaha bende bilmiyorum o sıkıntı değilde ekran kartının ÇALIŞMAMASI EKRAN KARTINI YENİDEN YÜKLÜYOR KENDİ KENDİNE DRİVE YÜKLÜYOR EKRAN KARTI ÇALIŞTIĞIN DA DONDUĞU İÇİN BENİDE SIKINTIYA SOKUYOR

Geri
Yukarı