8BitDo Ultimate C alınır mı?

Koldaki artı ve eksi düğmelerini 5 saniye basılı tutun.

Yalnız benim gamepadim hafifçe masaya çarpmıştı ve gamepad olarak algılanmıyordu 2-3 gün önce Reddit'te araştırdım - ve + butonlarını basılı tutarak gamepadi düzelttim. Senin bahsettiğin özelliği gamepad tester sitesinden gösterebilir misin SS ile?

Rengini demiyorum kablosuz ya hani o yüzden onu tercih edebilir. Hem Çinli bir site yerine Amazon'dan almış olur güvenilir bir yer sonuçta.
Önemli olan satıcıda bitiyor. Amazon'daki satıcının kötü yorumları var bana güven vermedi.

Banggood gayet güvenilir bir site, ikisi de Çin'den geliyor zaten. Ürünü de Banggood satıyor direkt kendisi.

Yalnız benim gamepadim hafifçe masaya çarpmıştı ve gamepad olarak algılanmıyordu 2-3 gün önce Reddit'te araştırdım - ve + butonlarını basılı tutarak gamepadi düzelttim. Senin bahsettiğin özelliği gamepad tester sitesinden gösterebilir misin SS ile?

Special Feature'a basın.

Önemli olan satıcıda bitiyor. Amazon'daki satıcının kötü yorumları var bana güven vermedi.

Banggood gayet güvenilir bir site, ikisi de Çin'den geliyor zaten. Ürünü de Banggood satıyor direkt kendisi.

Special Feature'a basın.

No Dead zone modu açınca axisler çok az ittirince bile algılıyor alışmak zor olur ben kapalı tutayım. Teşekkür ederim yine de.

Amazon'da mor rengi 1560 TL tutuyor dogru mu?

gamepad Bununla az öncekinin ne farkı var?

Yeni konular

Geri
Yukarı