8BitDo Ultimate C kablolu mu yoksa kablosuz mu alınmalı?

Kararmalar, ufak çarpmada sorun yaşatması gibi ihtimaller sanki teknolojisine çok önem verilmiş ama kasayı ve malzeme kalitesini giriş seviye tutmuşlar gibi.

Şu an gamepad arayışım var fakat aşırı bütçe de ayırmak istemiyorum. Eğer zorunda kalırsam xbox 9. Nesile yönebilirim.

Tavsiyeleriniz nelerdir? Kablosuz ve sol analog yukarıda olan tasarımlar rahat hissettiriyor. Bitdo için çok yükselsem de siz kullananların yorumlarını da merak ediyorum. Mesela Ultimate C yerine düz Ultimate nasıldır?

Oynadıklarım ağırlıklı olarak: Diablo 4 ve hikayeli oyunlar.
Ultimate C'den bahsediyorsanız malzeme kalitesi cidden güzel. Kasa falan da iyi. Ultimate C al geç hocam 1.200 TL'ye kablosuzu var.

Kararmalar, ufak çarpmada sorun yaşatması gibi ihtimaller sanki teknolojisine çok önem verilmiş ama kasayı ve malzeme kalitesini giriş seviye tutmuşlar gibi.

Şu an gamepad arayışım var fakat aşırı bütçe de ayırmak istemiyorum. Eğer zorunda kalırsam Xbox 9. Nesile yönebilirim.

Tavsiyeleriniz nelerdir? Kablosuz ve sol analog yukarıda olan tasarımlar rahat hissettiriyor. BitDo için çok yükselsem de siz kullananların yorumlarını da merak ediyorum. Mesela Ultimate C yerine düz Ultimate nasıldır?

Oynadıklarım ağırlıklı olarak: Diablo 4 ve hikayeli oyunlar.

Hocam elimde 2 adet Ultimate C modeli var. Bazen tek kullanıyorum bazen de 2 kişi FIFA vs oynuyoruz. Uyum problemi yok tak çalıştır. 2.4 GHz ile bağlanıyor. Tam bir F/P ürünü. Titreşim vs her özelliği tam çalışıyor. 3 aydır elimde şu anlık bir kararma vs olmadı. Düz Ultimate daha pahalı bir model Xbox 9. nesil ile yarışacak seviyede. Bütçeniz varsa düşünebilirsiniz. Şahsen ben ya 1 tane Xbox 9. nesil alacaktım ya da 2 tane 8 BitDo. Tercihimi 8 BitDo'dan yana kullandım ve kesinlikle pişman değilim. Tercihinizi bütçenize göre yapmanızı tavsiye ediyorum. Sorunuz olursa beni etiketleyin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Sanırım 8BitDo Ultimate alacağım, hem Bluetooth hem 2.4 GHz destekli olanı. Dock ve renk paleti de bunu düşünmemde etkili oldu. 0 deadzone, hall efectte cabası. Üstelik Amazon 3 taksitte yapıyor. Tek sorunu tuşlardaki yazıların yerleri değişik. Onu da normal görüyormuş oyunlar. Ben zaten XBOX360 kolu kullanıyordum. Bitti gitti :)

Sanırım 8BitDo Ultimate alacağım, hem Bluetooth hem 2.4 GHz destekli olanı. Dock ve renk paleti de bunu düşünmemde etkili oldu. 0 deadzone, hall efectte cabası. Üstelik Amazon 3 taksitte yapıyor. Tek sorunu tuşlardaki yazıların yerleri değişik. Onu da normal görüyormuş oyunlar. Ben zaten XBOX360 kolu kullanıyordum. Bitti gitti :)

Şimdiden hayırlı olsun hocam. Bende sipariş ettim. Umarım kısa sürede gelir.

Hayırlı olsun. :)

Banggood sitesinde yeni ürün gelmiş direkt bluetooth'lu versiyon 1200 TL civarına geliyor. Almak isteyen araştırabilir.

Son düzenleme:

Banggood sitesinde yeni ürün gelmiş direk Bluetooth'lu versiyon 1200 TL civarına geliyor. Almak isteyen araştırabilir.

Aldıktan sonra görmem kötü oldu.

Vallahi ben alalı bayağı oldu ama benim de zoruma gitmedi değil :D mavi rengine bayıldım.

Benim de turuncu rengi çok hoşuma gitti ama yapacak bir şey yok artık. Benim sipariş edeli 3 hafta civarı oldu hala gelmedi stoku bitmiş çok alınıyor herhalde :)

Vallahi ben alalı bayağı oldu ama benim de zoruma gitmedi değil :D mavi rengine bayıldım.

Hocam bir şey soracağım şu kısımdan sonra kaç günde gelmiş sana bir bakar mısın çok sabırsızlandım :)

1714511717124.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı