8Mbps İnternet yavaşlığı

a.freak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu yeri burası mı bilmiyorum ama internetim son bir haftada inanılmaz yavaşladı. 7Mbps üzerinde hızım vardı. (8Mbps internet.) Şu an 0.89 Mbps'i geçmiyor. Kablolarda vs. hiçbir oynama olmadı. Nelerden kaynaklanıyor olabilir acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
AKK olacağını bende düşündüm özellikle o yüzden konuyu ayın başında açıyım dedim yenilenmesi için. Modem bizde değil komşuda ve internetle hiç ilgilendikleri yok. Ev telefonsuz sınırsız internet kampanyası falan var mı acaba bildiğiniz 60 liraya kadar. Dediklerinizin hepsini yaptım bir değişme yok. Acaba Ethernet kablosundan olabilir mi yani içinde ki bir tel kopsa ya da temas etmese yine internet olup interneti yavaşlatabilir mi ? ( Ceza yemiştim o yüzden cevap veremedim. )

@a.freak hiç uğraşma ara servis sağlayıcısını onlar uzaktan çözebilirlerse çözerler eğer sorun evdeyse arıza kaydı bırakıyorlar ve gelip çözüyorlar hiç anlamıyorsanız bu işlerden uğraşmayın arayın servis sağlayıcısını

İnternet bizim üzerimize olmadığından bir şey de yapamıyorum neyse en iyisi yeni internet almak sanırım çok fazla sıkıntı çıkarır oldu son günlerde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı