Youtube video yavaşlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah devletimizin yardımcısı olsun. Suriye politikamızı yani askeri devlet meselelerini bile sızdırıyorlar vicdansızlar. En büyük cevap sandıkta olacaktır. Allah hükümetimize zeval vermesin...

Allah devletimizin yardımcısı olsun. Suriye politikamızı yani askeri devlet meselelerini bile sızdırıyorlar vicdansızlar. En büyük cevap sandıkta olacaktır. Allah hükümetimize zeval vermesin...

Lütfen bana ironi yaptığını söyle ?

Ne ironisi yahu. Suriye politikaları ile rahatsız olanlar, aman Esed ile savaşmayalım, Mısır' dan bizene diyenler Ehli Sunnet düşmanıdır. Akp hariç neden muhalifler bu katliamlara göz yumuyor. Özellikle CHP. Allah, Ehli Sunnet' i korusun. Sonuna kadar AKP!

@Vittorio siyaset yaptığın için ceza alacaksın.

Burası Teknoloji paylaşım yeri siyaset meydanı değil!

Ben telefondan giriyorum ve youtube şu anda rezil bir durumda. Hotspot yükleyip öyle gireyim dedim, gene para etmedi.

30 mart pazar günü tüm internet sansürlenecek duyumları var, beklemekten başka bir çare yok.
VPN ve DNS yerine, proxy adresini sürekli güncelleyen "Yasakli.net & Yasaklı sitelere giriş sayfanız" adresinden bağlanabilirsiniz. (Youtube ve twitter sorunsuzdur.)
(Link yasak ise silebilirsiniz, ceza da verebilirsiniz. Teşekkürler.)

Android ise telefonun Tunnel Bear'ı yükle.
Tunnel Bear: TunnelBear VPN - Google Play'de Android Uygulamaları

Sansüre karşı, Türk kullanıcıların kotası kaldırıldı. Buradan bağlanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müslümanları savunmak görevim, bütün Müslümanların görevi olmalı. Bu yüzden yasak yiceksem ne mutlu bana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı