Youtube video yavaşlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
DNS zaten değiştirdim.
VPN hesabına para veremem.
HOST dosyasını değiştirip girmeyi denerim.

Vallahi herkes giremiyor ama bende niye giriyor ? Hemde Full HD olarak izleyebiliyorum. 1 saatlik video açtım. Technopat'ın sistem toplama videosunu. Hiçbir donma yok.

Tam yeni konu açmaya kalkıyordum ki bunu gördüm. Arkadaşlar benim youtube yaklaşık 2-3 haftadır böyle. Tam olarak böyle değil aslında; Benim videoların açılması için bayağı bir emek vermek gerekiyor.. Bazen https'deki S yi silmem gerekiyor, bazen sayfayı 5-6 kere yenileyince açılıyor. Açıldıktan sonra çözünürlüğü 1440p bile yapsam, çalıştırıyor. Ama nedense açmak çok canımı sıkıyor uzun süredir. Ayrıca şunu da eklemek istiyorum, Bu gün facebook'a da giremedim. Eskiden de bazen olurdu böyle ama bu sefer farklı. Şifreyi yazdıktan sonra sayfa yüklenmiyor bildiğimiz. Youtube'da aynı şekilde, hiçbir şekilde giremedim.

YouTube kapatma talimatı ISP'lere gönderildi. Birkaç saat içinde yasak yurt geneli olacaktır. Ancak YouTube için henüz IP bazlı engelleme yok. Sadece DNS değiştirip girilebilir.

''Welcome to the jungle''. Diyebileceğimiz yepyeni bir ülkemiz var artık.

Yani ben bunlara hiç bir şey demiyorum...

Welcome to the jungle. diyebileceğimiz yep yeni bir ülkem
Yani ben bunlara hiç bir şey demiyorum...

Başka bir forumda konu açılmış adını vermiyim. Gerekli sansür twitter işte millete zarar veriyordu o yüzden kapatıldı haklı buluyorum diye.Youtube neden kapatıldı vari cümle kurup cevap yazdım. Avatar resmimde piyanist dizisinde ki aktör Adrien Brody vardı. Bana şu cümleyi kurdu.''Sizin gibi yahudiler toplanmış bizi engelleyemez''. Sonra dedim ki seninde dinini de... Neyse yepyeni türkiye'nin ilk adımını 30 mart'ta atacağız inşallah.

Ne kadar saçma bir ülkede yaşıyoruz. Saçmalığa bak. Çok sinirlendim.

Chrome'dan girenler ZenMate eklentisini kurun. Firefox'dan girenler Anonymox eklentisini kurun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı