8TL'ye The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition [Steam]

Ben aldım az önce, iniyor.
Uzun zaman sonra ilk RPG deneyimim olacak, Playstore indirim yapmıştı Steam olmadığı için almamıştım.
Oyun resmi olarak Türkçe alt yazı destekli.

Almayı planladığım bir oyundu. İlk önce Skyrim' e el attım şimdi de sıra Witcher 2 de. %80 indirim kaçırılmamalı.
Bu incelemeden sonra oyuna daha da ısındım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Almayı planladığım bir oyundu. İlk önce Skyrim' e el attım şimdi de sıra Witcher 2 de. %80 indirim kaçırılmamalı.
Bu incelemeden sonra oyuna daha da ısındım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sen oyunu aldın mı ? Şu an çok kararsızım ilk orijinal oyunum olacakta :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen oyunu aldın mı ? Şu an çok kararsızım ilk orijinal oyunum olacakta. :D
Evet, aldım. Şu anda indiriyorum. Videodaki kişiler çok deneyimli oyuncular. Beğendikleri bir oyunu sevmediğim hiç olmadı. The Witcher 2, RPG tarzı bir oyun. Yani oyun içerisinde konuşma ve hikayeler önemli yere sahip. Hikayesi de fantastik bir kitaba ait olduğu için gayet başarılı. Türkçe altyazı desteği olması da cabası. Bu siteden sisteminin çalıştırıp çalıştırmayacağına bakabilirsin: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/the-witcher-2-assassins-of-kings/11073/?p=a

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı