9.000 TL AMD ekran kartlı laptop önerisi

Eff

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Notebook alacağım 1660 Ti ve i7 9. veya 10. nesil bir şey istiyordum ama indirim beklerken bir anda dolar artınca zamdan nasibimizi aldık. NVIDIA ekran kartlarını az çok tanıyorum ama AMD ile alakam yok. Bildiğiniz 1660 Ti ile benzer performansa sahip AMD ekran kartlı ve i7 9750H ile benzer performansa sahip işlemcili laptop önermenizi rica ediyorum. Bütçem 9.000 TL bandında Max 9300 falan olur.

Edit: Ekranı 120 hz olsun lütfen.

Son düzenleme:
Bitmediniz.

Şöyle bir cihaz gördüm hocam, RX5600M sanırım 1660 Ti ile RTX2060 arasında. Ancak detaylı bilgim yok.

Teşekkürler dostum ancak ekranı 120 Hz istiyorum. Ama bana fikir verdin parçalar konusunda.
Ürün açıklamasında 144 Hz yazıyor ama birisi yorumlarda 60 Hz demiş kafam karıştı.
Başka tavsiyesi olan yok mu?

Son düzenleme:
MSI Bravo serisi var diye biliyorum fakat sorunlu olduğu söyleniyor yabancı kanallara göre. Onun dışında yeni nesil AMD ekran kartlı laptop bilmiyorum Türkiye piyasasında, zaten AMD'nin yeni çıkmış kartını almanızı önermem malum sorunlar zaman geçtikçe çözülüyor.

Aslında sorunlu olan Asus laptoplar. Konuya şu linklerden ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı