9.000 TL Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
9000

M.Emre98

Hectopat
Daha fazla  
9.000 TL'ye Gaming laptop almak istiyorum. Genel olarak günümüzdeki oyunları oynatabilecek ve programlama yaparken bana sorun çıkartmayacak bir cihaz olmasını istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Son olarak fiyatta 200-300 TL esneme payı olabilir.

9.000 TL'ye Gaming laptop almak istiyorum. Genel olarak günümüzdeki oyunları oynatabilecek ve programlama yaparken bana sorun çıkartmayacak bir cihaz olmasını istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Son olarak fiyatta 200-300 TL esneme payı olabilir.
Hocam proglamlamada sorun çıkarmasın diye 16GB RAM var günümüz oyunlarına yeterli olabilecek 1650Ti ve işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebileceğiniz i5 10300H var ayrıca depolama yönünde yüksek disk kapasitesi ile 512GB SSD var HDD yerine SSD olmasına sayesinde işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz. :D Reklam gibi oldu.

Buna bende sıcak bakıyorum fakat karanlıkta monitörde ışık sızması oluyor diyorlar. Sizce rahatsız eder mi?
Kime sorduysam ısınma sorunu var, bu sorunda performansını etkiliyor diyor. Bu yüzden biraz soğudum.
Buna bakabilirsiniz, Monster sürpriz yumurta gibidir. İyi de çıkabilir kötüde.
Amd mobil Gpu da kötü diyorlar ama ne kadar doğrudur bilemedim. Uzun süredir yeni bir laptop almadığım için biraz yabancıyım bu konulara.

Yeni konular

Geri
Yukarı