9.000-11.000 TL Civarı Gaming Laptop Tavsiyesi

Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler. Konuya yazmayı unuttuğumu farkediyorum fakat düzenlemenin bir yolunun bulamadım açıkçası, ağırlığı sorun değil. @The Man From E.A.R.T.H. ve @Eryd adlı arkadaşlarımın tavsiye ettiği monster modelini oldukça beğendiğimi söyleyebilirim fakat monsterın sağlamlığı konusunda şüpheliyim.

@The Man From E.A.R.T.H. , eğer önceliğiniz oyun ise yaklaşık 1500 TL'lik bir farkla Titan serisini almanız daha mantıklı olur çünkü ekran kartı GTX 1080. İşlemcisi de darboğaz sorunu oluşturmaz. Kronik sorunu yok, tasarımı harika ve soğutma konusunda çok çok iyi.

Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler. Konuya yazmayı unuttuğumu farkediyorum fakat düzenlemenin bir yolunun bulamadım açıkçası, ağırlığı sorun değil. @The Man From E.A.R.T.H. ve @Eryd adlı arkadaşlarımın tavsiye ettiği monster modelini oldukça beğendiğimi söyleyebilirim fakat monsterın sağlamlığı konusunda şüpheliyim.
Ondan yana şüphe etme. Tulpar serisi full metal göveye sahip. Aslında 4 kilo olmasının bir nedeni de o. Abra serisi olsa sana hak verirdim, çünkü onda alüminyum ve plastik karışımı gövde olduğu için darbelere hassas. Bende Abra A5 V9.2.2 var ve buna rağmen gayet sağlam olduğunu söyleyebilirim. Tabi ben biraz fazla dikkat ediyorum çizilmesin darbe almasın diye orası ayrı mesele :).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı