Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Öğrencilere yapacakları yardımda yine öğrenciyi mağdur ettiler. GSB'nin gereksiz prosedürleri bir yana e-ticaret sitelerinin eksik işleri diğer bir yana, öğrenciler olarak arada sıkıştık kaldık. GSB benden bu şartları istiyorsa bunlar standart olmalıydı benim bu sitelerin peşinde koşmam gerekmemeliydi.
Vergi indirimli telefon diye kategori açıp. Fatura bilgilerini eksik yanlış hatalı girmek. Ya cidden bizi bunlara muhtaç edenler utansın. Elimizde olsa da bu sitelerin hepsini boykot etsek. Düzgün yaptıkları hiçbir şey yok.

Arkadaşlar bu belirsizlik iyice beni sıkıntıya soktu artık psikolojim bozuldu gibi bir şey. Sürekli A34 fiyatı düştü mü diye girip bakıyorum. Bir daha da bakmayacağım A34'ün fiyatına. Dolar da sürekli artışta zaten. Beklemenin yarardan çok zarar olacağını düşünüyorum. A24 veya Realme 10 alıp geçeceğim muhtemelen. Tasarım yönünden Realme 10 daha hoşuma gitti. İndirim + elimdeki telefon satışından gelen parayı hesaba katınca iki bin TL gibi bir maliyete gelmiş oluyor A24 / Realme 10 (henüz karar veremedim)

Vergi indirimli telefon diye kategori açıp. Fatura bilgilerini eksik yanlış hatalı girmek. Ya cidden bizi bunlara muhtaç edenler utansın. Elimizde olsa da bu sitelerin hepsini boykot etsek. Düzgün yaptıkları hiçbir şey yok.
Vallahi çok büyük rezillik. Koskocaman yazıyor vergi indirimli cihaz diye sepete ekleyince TC kimlik soruyor. Ama iş faturaya gelince yazmıyor, bana verdikleri ilk cevapta KVKK kuralları gereği fatura düzenlenemez. Ürünü açtığınız için de iadesini alamayız. Rezil firma!

Arkadaşlar bu belirsizlik iyice beni sıkıntıya soktu artık psikolojim bozuldu gibi bir şey. Sürekli A34 fiyatı düştü mü diye girip bakıyorum. Bir daha da bakmayacağım A34'ün fiyatına. Dolar da sürekli artışta zaten. Beklemenin yarardan çok zarar olacağını düşünüyorum. A24 veya Realme 10 alıp geçeceğim muhtemelen. Tasarım yönünden Realme 10 daha hoşuma gitti. İndirim + elimdeki telefon satışından gelen parayı hesaba katınca iki bin TL gibi bir maliyete gelmiş oluyor A24 / Realme 10 (henüz karar veremedim)
Eğere M34 almayacaksan Realme 10 alınır. Sadece A24'in 7.6k ya satılması fiyat olarak iyi dursa da kutusundan adaptör, kılıf ve cam filmi çıkmıyor. Bunları da ekleyince zaten aynı fiyata geliyor. O zaman SAMSUNG UI çok önemli değilse Realme 10 256gb hafızası tasarımı vs. mis gibi cihaz.

Realme 10 aslında daha iyi sadece A24'in 7.6k ya satılması fiyat olarak çok iyi ama kutusundan adaptör, kılıf ve cam filmi çıkmıyor. Bunları da ekleyince zaten aynı fiyata geliyor. Realme 10 256 GB hafızası tasarımı vs. mis gibi cihaz.

Dediğine katılıyorum. 33 watt şarj desteklemesi, kutudan şarj aleti çıkması, kılıf çıkması, 8/256 olması nedeniyle sanırım tercihimi Realme 10'dan yana kullanacağım.

Aynı şekilde düşünüyorum hocam. Hiçbir şeye odaklanamaz oldum. Sürekli faturaya bak foruma bak fiyata bak. Sanki iphone 15 falan alıyoruz. Ben 6 senedir realme 7 pro kullanıyorum. Hiçbir şikayetim yok. Şarjı halâ bir günü çıkarıyor.

Dediğine katılıyorum. 33 watt şarj desteklemesi, kutudan şarj aleti çıkması, kılıf çıkması, 8/256 olması nedeniyle sanırım tercihimi Realme 10'dan yana kullanacağım.
Aynı zamanda ekran kasa oranı ve ağırlık olarak da daha iyi. Samsung'da yukarıdan kocaman çentik inerken Realme'de ekran içinde sol üstüne koymuşlar. Bu arada A34 ve M34 için 120hz olması güzel ama 90hz de gayet yeterli bence. Annemde Realme 7 var 90hz ekrana aldığım zaman yağ gibi akıyor. 120hz ye çıkmaya o kadar da gerek yok bugün için. Zaten oyunlar 120hzi desteklemiyor sadece menü geçişlerinde 120hz. Onun için de çok bir fark yok. Sadece güncelleme desteği ve SAMSUNG UI için belki tercih edilebilir ama çok da önemli değil. Donanım olarak sayınca Realme daha mantıklı.

Amazon müşteri hizmetleriyle konuştum. İmei talebi birçok kişi tarafından bize ulaşıyor dedi. Ürün elinize geçince tekrar arayın dedi biz isteğinizi depoya ileteceğiz en kısa sürede imeili fatura size ulaşacaktır dedi

Samsung m34 pazaramada samgun Türkiye satıcılı şuan 9400tl

Yeni konular

Geri
Yukarı