Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Arkadaşlar hattı üzerinize alma işini ne yaptınız? Bugün Vodafone'a gittim ve absürt bir fiyat söyledi. 500 küsur TL hat devir işlemi, 375 küsur Vodafone için 12 aya bölünmüş, şu anki kullandığım taahhüt cezası ve yeni paket yapmam gerekliymiş.
Hocam ben daha gitmedim ama benim de faturalı hattım. Yanımda uygulamasından baktığım da cayma bedelim 95 Tl gözüküyor bakalım bana ne kadar fiyat sunacaklar.

Hesabımda kayıtlıydı ama maalesef yine de yazılmamış. Müşteri hizmetleri ile bu durumu konuştuğumda faturayı tekrar düzenleyemeyiz dediler. İade etmek zorunda kalacağım galiba.
Farklı bir müşteri temsilcisi ile konuşmayı deneyin.

Arkadaşlar ürün teslim edildikten 3 gün sonra faturanın sisteme düştüğünü bu nedenle teslimden 3 gün sonra tekrar irtibata geçerek IMEI bulunan fatura talebinde bulunulması gerekiyormuş ve faturada iskontonun görünüyor olması sorun oluşturmayacağını söyledi müşteri temsilcisi.

Hesabımda kayıtlıydı ama maalesef yine de yazılmamış. Müşteri hizmetleri ile bu durumu konuştuğumda faturayı tekrar düzenleyemeyiz dediler. İade etmek zorunda kalacağım galiba.

Hocam aranma talep edin. İnternet üzerinden konuşan destekteki arkadaşların çok bilgisi olmuyor bazı konularda. Daha yetkili birine aktarılmayı talep de edebilirsiniz. Değişim yaparsam fatura tekrar düzenlenir mi diye sorun, orada çözebilirler belki.

Arkadaşlar ürün teslim edildikten 3 gün sonra faturanın sisteme düştüğünü bu nedenle teslimden 3 gün sonra tekrar irtibata geçerek IMEI bulunan fatura talebinde bulunulması gerekiyormuş ve faturada iskontonun görünüyor olması sorun oluşturmayacağını söyledi müşteri temsilcisi.
Nasıl yani ? Ben fatura gelmeden talepte bulunmuştum yine mi bulunmam gerekiyor ?

1700152375946.png

Samsung'un öğrenci indirimi ile birlikte alacaktım telefonu ama faturada hediyenin de gözükmesi sıkıntı olur mu acaba çünkü başvuru koşullarında faturada sadece cihazın gözükmesi gerektiği belirtilmiş.

Eki Görüntüle 2017939

Samsung'un öğrenci indirimi ile birlikte alacaktım telefonu ama faturada hediyenin de gözükmesi sıkıntı olur mu acaba çünkü başvuru koşullarında faturada sadece cihazın gözükmesi gerektiği belirtilmiş.
Çıkarabiliyordunuz o hediyeyi yanılmıyorsam.Çıkarmanız daha sağlıklı olur bence.

Bende bulunmuştum ama teslimden 3 gün sonra diyorlar hep.
Şimdi bir daha yazdım hocam . 3 ila 7 iş günü arasında dönüş sağlanacaktır dedi . İki IMEI de olacak mı diye sordum birde ona da evet dedi .

Geri
Yukarı