Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Aga ellerinde yoksa herkes sistemindeki e postasindan mail atsin IMEI'leri. Bunu acsinlar bari. Kolaylikta sağlar.

Sorun çözülemese bile iade kabul edeceğiz dedi. Dedim yazın, kimse iade etmek de istemez. İstemeye istemeye. Haftaiçi resmi açıklama olacak dedi.

Çift IMEI'li cihaz alınsa, birinde öğrencinin hattı diğerinde başkasının hattı takılı kalsa sorun olur mu acaba çok merak ettim.

Bunu bende merak ediyorum. Sisteme tek IMEI olarak girsek. 2.hatti baska hat taksak ne olur?

Sorun çözülemese bile iade kabul edeceğiz dedi. Dedim yazın, kimse iade etmek de istemez. İstemeye istemeye. Haftaiçi resmi açıklama olacak dedi.
Ben çoğu kimsenin iade edeceğini sanmıyorum, A34 o fiyata normalde de iyiydi zaten.

Aga ellerinde yoksa herkes sistemindeki e postasindan mail atsin IMEI'leri. Bunu acsinlar bari. Kolaylikta sağlar.
Bence de bunu yapsalar, kim mail atarsa hemen faturası düzenlense. Bunu teklif ettim, bunu biz kabul edemeyiz dedi.

Şahsi düşüncem listeden 12s in kaldırılması.
Zira 12 s ve 10S arasındaki 2 özellikten 1'i kamera diğeri 12s in bataryası daha düşük.

Gsb ile iletişim kursalar. Anlatsalar Amazon faturalari muaf tutulsa faturada IMEI şartından.
Kanka GSB böyle bir şey yapmaz imkan ihtimali yok. Biz müşteriler olarak iade değil, faturaya IMEI yazdırmak istiyoruz bunu da diretmeliyiz. Diretirsek belki bu davayı kazanırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…