Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Böyle giderse IMEI'siz faturayı yüklerim ben sisteme, kabul ederse ne ala, etmezse de cihazı kullanmaya devam ederim, bu fiyata zaten zor bulurum. İleride belki Amazon IMEI'li faturayı atarsa sisteme yeniden başvuru yaparım. Haftaya bir gelişme olmazsa böyle yapmak mantıklı geliyor bana.
Şartlardan biri faturada IMEI kesinlikle ret yer. 1 tane başvuru şansın var.

Kanka vergi indiriminden faydalanmamak, kötü olur.
Orası öyle, ama almışken iyi bir şey almış olurum en azından. G99 işlemcilerin 5 senelik süreçte veriminin düşeceğini düşünüyorum özellikle güncellemeler aldıkça ama Dimensity 1080 daha uzun süre idare edecektir.

1 tane başvuru şansın var.
Haklısın, bunu yeni fark ettim. Eyvallah.

İlettiği bilgi A34 modelinin depodaki barkodla ilgili bir sıkıntı olduğu. Bazı 9500 altı modellerde faturada IMEI yazdığı bilgisi.

Net yalan ifade en azından açın Şikayetvar sitesine bakın. iPhone modellerinde de aynı şeyi yapıyorlar. Kaç tane şikayet gördüm; telefon çalınırsa, IMEI kopyalanırsa ne olacak diyen.

Arkadaşlar ne olursa olsun haftaya her şey belli olacak. Benim düşüncem sallamayıp iade isteyecekler. İade ürün satmakta umurlarında değil çünkü. Konuda dönen çoğu şeyi gördüm veya bizzat yaşadım. Klasik geçiştirme hikayeleri, tekrardan yeniliyorum haftaya kadar elinde cihaz olan herkes, darlayıp müşteriyi yanıltmak, yalan beyanda bulunmak, yanlış bilgi vermekten şikayet edeceğiz desinler. Zaten çözülürse sıkıntı olmaz ama çözülmez ise ne kadar şeyle uğraşacaklarını bilsinler.

Net yalan ifade en azından açın Şikayetvar sitesine bakın. iPhone modellerinde de aynı şeyi yapıyorlar. Kaç tane şikayet gördüm; telefon çalınırsa, IMEI kopyalanırsa ne olacak diyen.
Bazısında yazıyor, bazısında yazmıyor şeklinde söyledi. Yazmaması bizim eksikliğimiz, dilediğiniz gibi iade edebilirsinize sürdü. Ben şimdi tablette almıştım Hepsiburadadan orada da TC kimlik bilgisi yazmıyor. İkisi için de hakem heyetine şikayet oluşturuyorum yanlış fatura kesmekten.

Arkadaşlar ne olursa olsun haftaya her şey belli olacak. Benim düşüncem sallamayıp iade isteyecekler. İade ürün satmakta umurlarında değil çünkü. Konuda dönen çoğu şeyi gördüm veya bizzat yaşadım. Klasik geçiştirme hikayeleri, tekrardan yeniliyorum haftaya kadar elinde cihaz olan herkes, darlayıp müşteriyi yanıltmak, yalan beyanda bulunmak, yanlış bilgi vermekten şikayet edeceğiz desinler. Zaten çözülürse sıkıntı olmaz ama çözülmez ise ne kadar şeyle uğraşacaklarını bilsinler.
Amaçları geçiştirmek ilk başta 72 saat dediler. Sonra 5-7 gün içinde biri de 20 gün içinde çözülür falan dedi.

Geri
Yukarı