Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Arkadaşlar sitenin güvenilirliğini vs bilmiyorum araştırmadan kesinlikle almayın hatta anlayan birisi var ise bir baksın ama Galaxy A34 telefonunu elde etmek isteyenler için fistikbilgisayar adlı sitede 6/128 versiyonu ₺8.699, 42 gibi bir fiyata sahip.

Arkadaşlar sitenin güvenilirliğini vs bilmiyorum araştırmadan kesinlikle almayın hatta anlayan birisi var ise bir baksın ama Galaxy A34 telefonunu elde etmek isteyenler için fistikbilgisayar adlı sitede 6/128 versiyonu ₺8.699, 42 gibi bir fiyata sahip.

Siteyi inceledim. Kıbrıs merkezli bir firma olduğundan fiyatları bizden farklı. Oradan alırsanız muhtemelen IMEI kaydı yapmanız gerekicektir.

Siteyi inceledim. Kıbrıs merkezli bir firma olduğundan fiyatları bizden farklı. Oradan alırsanız muhtemelen IMEI kaydı yapmanız gerekicektir.

Anladım, A34'ün 6/128'lik versiyonunu ülkemizde aktif satışı olmaması yazık olmuş zira vergi indirimi ile alınabilecek en sağlam telefon olurdu. Satıcılar şu telefona bir el atsa da öğrencilerin cebine en azından orta segment bir telefon girse...

@pR0Ma kamera için belki GM22 Pro olabilir. Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note 12 Pro'daki kamera sensörünü kullanıyor olması lazım.

@189454 evet, Samsung Isocell HM2 var, RN10 Pro'da da aynısı var. Ancak görüntü işleme motoru gibi seylerdeki farklardan dolayı daha kötü çekecektir GM.

Sadece kamera lazımsa düşünülebilir ama bence ekran, işlemci farkı, hızlı şarj gibi konularda geriye düşmeye gerek yok. OIS destekli bir JN1 veya OV64B'li bir cihaz da belirli seviyede gündüz iyi fotoğraf çekimine izin verecektir.

Son düzenleme:
@Mithat Berhan üreticiden GM 24 Pro adına bazı ek bilgilere ulaştım.

• Ana Kamera Sensör Modeli = Samsung ISOCELL JN1
  • RAM Tipi = LPDDR4X
  • Depolama Tipi = UFS 2.2
  • Arka Kapak Materyali = Cam
  • Güncelleme Politikası = 1 Sürüm Güncellemesi + 2 yıllık Güvenlik Güncellemeleri
Bu bilgileri de eklersen iyi olur.

Buradan da anlaşılacağı üzere kasa - gövde kalitesi olarak GM listedeki diğer modellerin önüne geçiyor. Güncelleme politikası Honor X9a modeline çok benzer. Kamera sensörü ise dediğin gibi çıktı.

Amacım sadece bilgilendirmek, isteyen GM Fan'ı gibi asılsız ithamlarda bulunabilir, pek de umurumda değil.

Hocam Redmi Note 12 nasıl olur peki? Bir de Redmi mi yoksa Samsung mu daha mantıklı?

Geri
Yukarı