Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Arkadaşlar birisi bilgi verebilir mi? demin konuştuğumda fatura tarihi ve fatura no değişmez dediler. geçen seferlerde de aynı bilgiyi almıştım müşteri hizmetlerinden.
sim kartımı takacağım artık bi sorun olur mu?
Ben yine de garanti olsun diye takmadım çünkü bazıları değişir diyor, bazıları değişmez diyor

a34 ü iade etmeyen var mı benim gibi etiketlerse sevinirim bir şey soracağım
Buyur hocam

Kamera ve ekran isteyen A34, kamera isteyen M34, ekran isteyen GM 24 Pro alabilirler arkadaşlar. Şu anlık durum böyle 8 bin TL ve üstü için.
Kamera için a34 ve m34 vasat bilgin olsun. A34 işlemci için istenir. M34 batarya.

etmeyi düşünüyor musun

iade etmeyi düşünüyor musun duruma göre
30 Kasım dediler beklicem eğer bu da yalansa yoluma bakarım.

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben cuma akşamı Samsung Shop'tan M34 aldım. Az önce siteye gidip bir kontrol edeyim dedim sitede gezinirken profil kısmıma giriş yaptım. T.C. kimlik numarası kısmı boştu, hemen doldurdum. Siparişi verdim ancak faturam henüz gelmedi. Şimdi endişelendim acaba faturamda T.C. yazar mı?
arkadaşlar neden kimse uyarmadı TC kimlik numaranızı sisteme girmeyi unutmayın diye? Faturayı düzenleyemiyorlarmış maalesef gitti M34 kampanyası da... O kadar heyecanlıydım ki hevesim kursağımda kaldı. TC kimlik numarası girmeyi nasıl unuturum allahım şaka gibi ya OOOOFFF OFF

Bu telefonu iade edince para ne zaman geri yatar? Babam beni liğme liğme edecek

Geri
Yukarı