Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Ben geçen cuma iade ettim. İade işlemlerini başlatın Amazon size kod verdikten sonra telefonun gönderildiği Amazon kutusunu atmadıysanız içine koyun attıysanız siyah yazısız poşete sarın götürün MNG kargoya. Adamlara Amazon deyip iade kodunu verin onlar sizin için o kodu yapıştırıp gönderilecekler arasına koyuyor. Sonrasında ise Amazon gönderdiğiniz telefonu kontrol edip paranızı bankanıza iade ediyor. İkinci sorunuz için cevabım ise M34 için SamsungShop , A24 için ise Teknosa olur. İkisi de bu dediğim yerlerde 9499 lira şuan. Hangisini tercih etmek isterseniz oradan alabilirsiniz.
Ne kadar süre kullandıktan sonra iade ettiniz? Hat takılı şekilde mi kullandınız? Ücret iadenizi yaptılar mı? Ben de iade etmeyi düşünüyorum fakat jelatinlerini çıkardığım için bir tereddütüm var.

Değişim de yeni faturada aynı tutar mı yazıyor? Dahaçnce böyle deneyen arkadaşlar oldu mu acaba? Bir de bilmiyorum ya telefona da ısınamadım başka bir müvadil düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim öncelikle. Amazon kutusunu attım kendim pat pat naylon ve karton ile iyice sardım kodu alıp iade edeceğim, telefondan da çok memnun kalmadım açıkçası parmak izi yeri, kamerası olsun. Siz hangi telefonu aldınız?

Aynı tutar yazıyor. IMEI de bulunuyor.

İnternet başvurusunda ilerleyen oldu mu? Ben 24 Kasım'da başvurmuştum, 29 Kasım'da operatör sorgusu devam ediyor yazdı sonrası yok.

İnternet başvurusunda ilerleyen oldu mu? Ben 24 Kasım'da başvurmuştum, 29 Kasım'da operatör sorgusu devam ediyor yazdı sonrası yok.

Benim de aynı tarihten beri aynı yerde duruyor.

Şu an hat devir işine ikna etmeye çalışıyorum, telefonu da alacağız inşallah 😅
Benim de hiç içimden gelmiyor o kadar devir parası vermek ama bir daha ne zaman 4000 TL'ye telefon alacağım?
Realme C55 diye diye telefon gözümde eskidi bir de. 😅

Numara taşıyacak arkadaşlar eğer cayma bedeliniz yoksa sakın bayilerin size çıkardığı fahiş paraları ödemeyin. Ben vodafone'dan numara taşıdığımda tarifem bittiği için cayma bedeli ödemedim ve hat taşıma ücreti de aylık 30 TL olarak faturama yansıtıldı yani sonuç olarak hiçbir ek ücret ödemedim bayide. Eğer sizden para isterlerse istedikleri paranın ne parası olduğunu ne için istediklerini sorun ve bu işlemi de özellikle büyük, kurumsal çalışan bayilerden yapmaya çalışın.

Numara taşıyacak arkadaşlar eğer cayma bedeliniz yoksa sakın bayilerin size çıkardığı fahiş paraları ödemeyin. Ben vodafone'dan numara taşıdığımda tarifem bittiği için cayma bedeli ödemedim ve hat taşıma ücreti de aylık 30 TL olarak faturama yansıtıldı yani sonuç olarak hiçbir ek ücret ödemedim bayide. Eğer sizden para isterlerse istedikleri paranın ne parası olduğunu ne için istediklerini sorun ve bu işlemi de özellikle büyük, kurumsal çalışan bayilerden yapmaya çalışın.
Fazla ödeme yapmamanızın sebebi tarifenizin bitmiş olması mıydı? Yani faturalı süresi bitmediyse yine ödemeli miyiz yüksek fiyatı? Ben AVM'de sorduğumda 450TL demişlerdi umarım müdürlükte daha farklı şeyler görmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı