Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

A34'ü düşürmüşler 9749'a X9a da oynama yok hala 10699, m 34 en ucuz 9399. M34 9000'e satıldı bu fiyatlara kimse almaz bence. A34 ile X9a da çok değişik şeyler oluyor. Yorum dahi yapamıyorum. 9749? 250 TL için ne bu direniş.
Şuan 4 sitede de 9799 civarında. Halbuki biraz daha indirseler en çok satan telefonlar arasına girecek.

Realme 9 Pro'yu MediaMarkt'tan 6497TL'ye aldım fatura da IMEI seri no olarak yazılmış ve T.C. Numarası da yazıyor almayı düşünen varsa fatura da sıkıntı yok, M34 alacaktım fiyatıyla cezbetti😅

Realme 9 Pro'yu MediaMarkt'tan 6497TL'ye aldım fatura da IMEI seri no olarak yazılmış ve T.C. Numarası da yazıyor almayı düşünen varsa fatura da sıkıntı yok, M34 alacaktım fiyatıyla cezbetti😅
Benim fatura hala gelmedi yav :D

Nasıl bir telefon iyi mi? Hiç duymadım da.
İyi. GT2 modeli baya popüler oldu ülkemizde. Oppo'nun alt markası olarak düşün. Bir zamanlar Huawei ve Honor gibi.

Nasıl bir telefon iyi mi? Hiç duymadım da.

Dün gece söyledim hocam ben de bilmiyorum istediğim özellikleri karşılayan bir telefon 120Hz ekran Snapdragon 6nm işlemci 5G var RAM'i yeterli üstüne HDR var 33 watt hızlı şarj kamerayla işim yok, AMOLED istemiyordum zaten elimdeki yurt dışı A50 de ekran yanığı mevcut açık söylemek gerekirse fiyatı bedava vergi iadesini söylemiyorum bile. Gelince göreceğim artık.

Benim fatura hala gelmedi yav :D

İyi. GT2 modeli bayağı popüler oldu ülkemizde. Oppo'nun alt markası olarak düşün. Bir zamanlar Huawei ve Honor gibi.

Sipariş detaylarına girince faturayı indir var hocam

Şu an 4 sitede de 9799 civarında. Halbuki biraz daha indirseler en çok satan telefonlar arasına girecek.

O fiyata zorla M34'ü ittiriyorlar. Elbet düşecek A34. Hadi öğrenci indirimiyle M34 9K'ya satılıyordu normal denilebilirdi ama şark kurnazlığı yapıp önce öğrenci indirimini kaldırıp 9999TL dediler sonra da tekrar öğrenci indirimi getirip 9499TL dediler. Üstelik bu ay içerisinde bunu yaptılar. Kutudan çıkması gereken şarj aletine de ekstra para ödeyeceğiz. Bari 6000MAH batarya için 25W yerine 33W koysalardı da para verdiğimize değseydi.

Geri
Yukarı