Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Yorumlara bakılırsa fiziksel mağazadan almak daha sağlam duruyor :)
A34 olmasın da Realme 10 olsun gerekirse, ama mümkünse daha altı olmasın, daha hat değiştirme masrafı da var, çok iş.

Birkaç gün önce Trendyol'dan bir satıcıdan 8.800 TL'ye Realme 10 aldım. Henüz ürün kargo aşamasında ama satıcı gerçekten çok ilgiliydi. Öğrenci indiriminden faydalanmak için faturada T.C. Ve IMEI yazmasını gerektiğini belirttim. Gece geç saat olmasına rağmen hızlı bir yanıt geldi. Sonraki gün e-faturam oluşturulmuştu ve gerekli bütün bilgiler yazıyordu. Şu an ise tek yaptığım cihazın gelmesini beklemek. Amazon'dan 9500 TL'ye A34 almayı da tercih edebilirdim ama az çok böyle uğraştıracaklarını tahmin ettiğim için gerek duymadım. Vize haftamda kafamı rahat tutmak istedim. Size tavsiyem A34 indirime girer mi girmez mi diye düşünmek yerine alın bir tane model geçin zaten yarı fiyatına geliyor hemen hemen. Aldığınız satıcı da ilgili oluyor. (olmak zorunda yoksa iptal edip başka satıcıya yönelirsiniz.)

Birkaç gün önce Trendyol'dan bir satıcıdan 8.800 TL'ye Realme 10 aldım. Henüz ürün kargo aşamasında ama satıcı gerçekten çok ilgiliydi. Öğrenci indiriminden faydalanmak için faturada T.C. Ve IMEI yazmasını gerektiğini belirttim. Gece geç saat olmasına rağmen hızlı bir yanıt geldi. Sonraki gün e-faturam oluşturulmuştu ve gerekli bütün bilgiler yazıyordu. Şu an ise tek yaptığım cihazın gelmesini beklemek. Amazon'dan 9500 TL'ye A34 almayı da tercih edebilirdim ama az çok böyle uğraştıracaklarını tahmin ettiğim için gerek duymadım. Vize haftamda kafamı rahat tutmak istedim. Size tavsiyem A34 indirime girer mi girmez mi diye düşünmek yerine alın bir tane model geçin zaten yarı fiyatına geliyor hemen hemen. Aldığınız satıcı da ilgili oluyor. (olmak zorunda yoksa iptal edip başka satıcıya yönelirsiniz.)
Bende Xiaomi Redmi Note 12 mi M34 mü diye düşünmekten sıkıldım diğer yandan Amazonda A34'ün indirime girmesini bekliyorum

Bende Xiaomi Redmi Note 12 mi M34 mü diye düşünmekten sıkıldım diğer yandan Amazon'da A34'ün indirime girmesini bekliyorum.

Halihazırda Xiaomi kullandığım ve artık Xiaomi'den bıktığım için tercih etmedim yoksa Note 12 alırdım. M34 güzel telefon ama tasarımı hiç hoşuma gitmedi yoksa onu alacaktım. A34 düşse alabilirdim ama düşeceği yok gibiydi. Ben de yeter artık alt tarafı giriş seviye telefon alıyoruz bu kadar uğraşmaya ne gerek var dedim gittim Realme 10 sipariş ettim. Marka hakkında kötü yorum görmedim. Tavsiye eden de çok oldu. Telefon gelince tekrardan buraya ilk görüşlerimi yazacağım. Belki merak edenlere yardımcı olurum.

Bu da çok mantıklı bir yaklaşım. Ben de ilk başta realme 10 256GB modeli düşünüyordum. Forumda en mantıklı modeller olarak M34>A24 şeklinde çok fazla yorum gördüm.

Telefon gelince yorumlarınızı bekliyorum.

Amazonun bu kadar uğraştıracağını bilseydim direkt farklı bir modele yönelirdim. Gerçekten amazon bu sorunu çözse bile benim artık bu telefona karşı hiçbir hevesim kalmadı.

Birkaç gün önce Trendyol'dan bir satıcıdan 8.800 TL'ye Realme 10 aldım. Henüz ürün kargo aşamasında ama satıcı gerçekten çok ilgiliydi. Öğrenci indiriminden faydalanmak için faturada T.C. Ve IMEI yazmasını gerektiğini belirttim. Gece geç saat olmasına rağmen hızlı bir yanıt geldi. Sonraki gün e-faturam oluşturulmuştu ve gerekli bütün bilgiler yazıyordu.
Trendyol'daki esnaf abim faturayı rahatlıkla düzenleyebiliyor isterse faturaya kalp falan da çizer ama KOSKOCA DÜNYA DEVİ AMAZON talep ettiğim halde benim faturama IMEI yazamıyor. Kurumsal firmanızı öpeyim. Abi gerçekten kafayı yiyeceğim. Yapmasaydın o zaman 9499tl biz salağız ya vergi indirimine uygun fiyat ayarladığınızı anlamadık. 9500tl yapabilirdin neden 9499tl yazdın. Kaç MİLYON TL hesabına geçti bu satıştan? 100 kişiye satış yapsa 9500x100=950000TL. Sizce sadece 100 kişi midir ? En az 500(çok daha fazlası vardır) sonra diyorsun ki iade edersiniz :) Günlük faize koysan deli gibi para kazanırsın be. Dalga mı geçiyorsunuz. Ya sat be kardeşim alan razı veren razı çok istedik A34 alalım diye ama madem vergi indiriminden yararlanmak isteyenlere bu telefonu satıyorsun bir kişi de çıkıp IMEI siz fatura kesersek sorun yaşarız demedi mi ? Bu ülkede işini düzgün yapan 1111(bir) tane insan evladı yok mu. Oradaki insalardan biri de çıkıp ya sorun olmasın falan demedi mi ? Kurumsal firmaya bak dedemin bakkalı sizden daha kurumsal be. 9499tl ye IMEI'siz A34 satışa koymasalar ben gidip M34 alırdım gayet de mutlu olurdum bu kadar uğraşmazdım. Rezil ettiler kaç gündür. Bu kadar rezil olduktan sonra bir de üstüne telefonumu iade edeceğim vay beee ulan siz ne kadar zekisiniz öyle. Bir de benim 23 Kasım dan sonra telefon alma hakkım olmuyor iade ettikten sonra hakkım da yanıyor ne yapacağım ben. Yazmayayım diyorum da dayanamıyorum bizle dalga geçiyorlar bir de yanlarına kâr mı kalsın. Başkasının hatasını ben telafi etmeyeceğim, hakkımı da yedirmeyeceğim!

Geri
Yukarı