Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

13 Kasım'da Amazon'da gümüş renk A34'ün son 1 tanesini alma şansım vardı arada kalıp almamıştım bu faturanın hala çözülmediğini görünce ki almamışım diyorum 🥲 ben bu kadar dayanamazdım. 22Kasım'da Samsung shoptan M34 aldım dün akşamdan beri kullanılıyorum gayet memnunum.

Arkadaşlar bir sıkıntı daha var. Eğer ilk eklenen faturada TC kimlik numaranız 11111111111 olarak gözüküyorsa, "Vergi mükellefi ve fatura bilgileri" kısmını satın alımdan sonra doldurduysanız sıkıntı çıkabilirmiş. Ben sonradan doldurdum. İlk faturamda kendi TC kimlik numaram yazmıyor. Sizde nasıl?

13 Kasım'da Amazon'da gümüş renk A34'ün son 1 tanesini alma şansım vardı arada kalıp almamıştım bu faturanın hala çözülmediğini görünce ki almamışım diyorum 🥲 ben bu kadar dayanamazdım. 22Kasım'da Samsung shoptan M34 aldım dün akşamdan beri kullanılıyorum gayet memnunum.
Parmak izi okuyucusunun yan tarafta olması sorun yaratıyor mu ben de aldım da

Arkadaşlar bir sıkıntı daha var. Eğer ilk eklenen faturada TC kimlik numaranız 11111111111 olarak gözüküyorsa, "Vergi mükellefi ve fatura bilgileri" kısmını satın alımdan sonra doldurduysanız sıkıntı çıkabilirmiş. Ben sonradan doldurdum. İlk faturamda kendi TC kimlik numaram yazmıyor. Sizde nasıl?
Çoğu arkadaş doğru yaptı o kısmı. Bir çok kez uyarı geçilmişti forumda.

Parmak izi okuyucusunun yan tarafta olması sorun yaratıyor mu ben de aldım da.

M34'e geçmeden önce Redmi Note 10S kullanıyordum yine yandaydı alışınca sorun yaratmıyor hatta ekranın içinde olmasından veya arka kapakta olmasından daha kullanışlı.

arkadaşlar bir sıkıntı daha var. Eğer ilk eklenen faturada T.C. kimlik numaranız 11111111111 olarak gözüküyorsa, "vergi mükellefi ve fatura bilgileri" kısmını satın alımdan sonra doldurduysanız sıkıntı çıkabilirmiş. Ben sonradan doldurdum. İlk faturamda kendi T.C. kimlik numaram yazmıyor. Sizde nasıl?

Bunları ilk indirime girdiği gün konuşuyorduk T.C eklemeden sipariş verenler iptal edip, T.C ekleyip tekrar sipariş vermişti. Benim şu anki faturamda T.C yazmakta. Keşke daha önce fark etseydiniz, sizin işiniz çözülemeyebilir.

Bunları ilk indirime girdiği gün konuşuyorduk T.C eklemeden sipariş verenler iptal edip, T.C ekleyip tekrar sipariş vermişti. Benim şu anki faturamda T.C yazmakta. Keşke daha önce fark etseydiniz, sizin işiniz çözülemeyebilir.
İlk yazdığım müşteri hizmetleri TC kimlik numarası için talebinizi ilettim düzenlenecektir demişti. Yanlış bilgi, tarih verip duruyorlar. Umarım TC'yi ekleyip yollarlar faturayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı