Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Arkadaşlar eğer faturanızda TC yazmıyorsa beklemeden iade edin. Değişim yapılsa bile faturada 111111111 olarak gözükeceği söylendi bana. 25 gündür bir müşteri hizmetinin lafına kanıp bekledim boşuna. İkisinin de ekleneceğini söylemişti ama kesin eklenmeyecekmiş TC kimlik numarası.

Yanlış yönlendirmek gibi olmasın ama bence simi takman gerekebilir. Çünkü yeni telefondan senin adına ait SIM kartından sinyal alınması gerek diye biliyorum
Başvuruyu yaptıktan hemen sonra SİM kartı taktım. Umarım bir sıkıntı olmaz.

Arkadaşlar eğer faturanızda TC yazmıyorsa beklemeden iade edin. Değişim yapılsa bile faturada 111111111 olarak gözükeceği söylendi bana. 25 gündür bir müşteri hizmetinin lafına kanıp bekledim boşuna. İkisinin de ekleneceğini söylemişti ama kesin eklenmeyecekmiş TC kimlik numarası.
Nerden aldın telefonu? Ben Pazarama'dan aldım TC de İMEİ de yazıyordu faturada.

Arkadaşlar benim faturamda sadece 1 İMEİ yazıyordu, ben yinede GSB'nin sitesinde 2 İMEİ de girdim. Bakalım kabul olucak mı başvurum.
Olması gereken bu zaten. Sorun olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon hâlen IMEI numarası eklememiş. Ben 5 Aralık Cuma günü yine de başvuru yaptım. Gelişmeleri yazacağım. Şu an "Öğrencilik durumunuz onaylanmıştır. Diğer başvuru şartları kontrol ediliyor." yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı