Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Amazon hâlen IMEI numarası eklememiş. Ben 5 Aralık Cuma günü yine de başvuru yaptım. Gelişmeleri yazacağım. Şu an "Öğrencilik durumunuz onaylanmıştır. Diğer başvuru şartları kontrol ediliyor." yazıyor.
Aynı telefon Trendyol'da hemen hemen aynı fiyattaysa iadenizi yapıp Trendyol'dan almanızı naçizane öneririm. 29 Kasım'da kesilen faturamda TC no yoktu imei vardı. Talepte bulundum. 8 Aralık tarihinde düzenlenmiş faturamı ulaştırdılar. İçinde aradığım her şey var.

Son düzenleme:
Aynı telefon Trendyol'dan hemen hemen aynı fiyattaysa iadenizi yapıp Trendyol'dan almanızı naçizane öneririm. 29 Kasım'da kesilen faturamda TC no yoktu imei vardı. Talepte bulundum. 8 Aralık tarihinde düzenlenmiş faturamı ulaştırdılar. İçinde aradığım her şey var.
7650 liraya almıştım arada bin liradan fazla fark var

Telefon alacağım sırf şu hat devir muhabbeti yüzünden alamıyorum, hat sahibi ile hattı alacak kişinin müdürlüklere gitmesi gerekiyormuş sanırım da ikimizin de serbest olduğu bir saat yok ki, bunu hafta sonu ya da telefon üzerinden halletmenin yolu yok mu alt tarafı isim değişecek?

Telefon alacağım sırf şu hat devir muhabbeti yüzünden alamıyorum, hat sahibi ile hattı alacak kişinin müdürlüklere gitmesi gerekiyormuş sanırım da ikimizin de serbest olduğu bir saat yok ki, bunu hafta sonu ya da telefon üzerinden halletmenin yolu yok mu alt tarafı isim değişecek?
Hafta sonu olmuyor muymuş? Ben pazar yaptım.

Geri
Yukarı