Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Arkadaşlar vergisiz alınan telefona çift SIM kart taktığımızda ikisi de mi öğrencinin üzerine olmalı? Mesela bir tanesi kardeşimin üzerine (Telefonu kardeşim için alıyoruz, yanlış anlamayın.) Bir tanesi de babamın üzerine olsa sıkıntı çıkar mı? Bilgilendirirseniz sevinirim. :)

Son düzenleme:
Amazon'dan A34 alıp kullanıp iade eden var mı acaba ve iadesi kabul olan?

Arkadaşlar vergisiz alınan telefona çift SIM kart taktığımızda ikisi de mi öğrencinin üzerine olmalı? Mesela bir tanesi kardeşimin üzerine (Telefonu kardeşim için alıyoruz, yanlış anlamayın.) Bir tanesi de babamın üzerine olsa sıkıntı çıkar mı? Bilgilendirirseniz sevinirim. :)
çıkabilir riske atmayın derim

Kanka ben telefonu aldim, eskisi bozuk oldugu icin direkt babamin hattini takip kullandim. Simdi yeni hat aldim basvuru yapcam olmazsa da napalim 2 kurus para verecekler 40 takla attiriyorlar :)
-----------------------
Bu arada;
**İnternet başvurusu sayfası için
1702134702204.png

Son düzenleme:
Dostlar merhaba, faturada yazan telefon numarasının bir önemi var mı? Devlet başvurudaki telefon numarasını mı yoksa faturada yazan telefon numarasını mı dikkate alıyor? Üniversite öğrencisiyim, üzerime hat alacağım ama hat almadan önce M34'ü alayım diyorum fakat faturada da bir telefon numarası yazacak elbet. Babamın telefon numarası yazsa faturada sorun olur mu? TC Kimlik, ad-soyad falan benim üzerime olacak tabii ki.

Merhaba. Öğrenci adına olan hat, indirimle alınan telefon haricindeki bir cihazda kullanılıp indirimle alınan telefonda farklı bir hat kullanılırsa sorun olur mu? Bilgisi olan var mıdır?

Geri
Yukarı