Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Desteğe başvuranlardan telefonu çalışmayı kesenler oldu mu? Bugün telefonumdaki 2 IMEI de kayıtlı gözükmüyor sistemde ve 2 SIM slotum da çalışmamaya başladı. Öğrenci desteğiyle ilgili bir durum olduğundan şüpheleniyorum.
Aynı sorunu bu gece bende yaşamaya başladım. Eski telefonuma taktığımda sim çalışıyor fakat indirimden yararlandığım telefonda çalışmıyor.

Senin hattın ne? Benim ki Turkcell

Son düzenleme:
Benim hattım Türk Telekom ama aynı sorunu ben de yaşıyorum. Çözen var mı bu sorunu?
Desteğe başvuranlardan telefonu çalışmayı kesenler oldu mu? Bugün telefonumdaki 2 IMEI de kayıtlı gözükmüyor sistemde ve 2 SIM slotum da çalışmamaya başladı. Öğrenci desteğiyle ilgili bir durum olduğundan şüpheleniyorum.
Benim ki şimdi kendi kendine düzeldi.

Arkadaşlar merhaba herkese. Bugün sabah hattım durduk yere sadece acil aramalar şeklinde oldu ve hiçbir şekilde duzeltemedim. Samsung Galaxy a34. Vergisiz alındı. Bu sorunu başka yaşayan var mı?

Bana da aynısı oldu bu sabahtan itibaren gitti dün akşam kullanıyordum

Öğrenci desteği ile ilgili bir durum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240416_131511_GSBBiz.jpg
    Screenshot_20240416_131511_GSBBiz.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 98

Yeni konular

Geri
Yukarı