9 ayda 150-100k sıralama yapılabilir mi?

lautrecsama

Hectopat
12.sınıfım ve TYT temelim yok fakat çalışmaya başladım. Eşit ağırlık öğrencisiyim hedefim 150-100k arası yapmak 9 ayda gündelik 3-4 saatlik çalışma ile böyle bir sıralama yapılabilir mi?

Kişiden kişiye göre değişir, ben yapardım diyebiliyorum ama tanıdığım bazı insanlar çok denemesine rağmen yapamıyor. Denemenin bir zararı yok.

12.sınıfım ve TYT temelim yok fakat çalışmaya başladım. Eşit ağırlık öğrencisiyim hedefim 150-100k arası yapmak 9 ayda gündelik 3-4 saatlik çalışma ile böyle bir sıralama yapılabilir mi?
Herkes bilmediği konularda yorum yapmaya cidden aşırı derecede meraklı sıfırdan başlayıp düzenli yoğun bir çalışmayla bu sıralamayı yaparsanız zaten fen liseli öğrencilerin yatıp yaptığı bir sıralama insanlar konu eksiği olup bu sıralamayı yapıyorsa siz hayli yaparsınız en önemli etken disiplindir. Üstüne çekmek isterseniz mezuna kalır çekersiniz sıfırdan başlayıp hedefi olan insanlarda gözlemlediğimiz durum bu ilk sene 100-150k yapıyorlar sonra benim hedefim bu diyip yükseltiyorlar sayısalda bile yapılıyorsa inanın eşit ağırlıkla hayli yaparsınız. Bu sıralama için gereken netlere bakarsanız yapılabildiğini görürsünüz Hatay'da yaşayan yazım yanlışı yapmasından ötürü söylediği dahi anlaşılmayan arkadaşımız da güzel sallamış doğrusu.

Kişiden kişiye göre değişir, ben yapardım diyebiliyorum ama tanıdığım bazı insanlar çok denemesine rağmen yapamıyor. Denemenin bir zararı yok.

Yazım yanlışı yapmanızdan ötürü mü yoksa cidden yazmayı tam olarak bilmiyor musunuz emin olmamakla birlikte söylediğiniz tam anlaşılmıyor. Nasıl yani her yıl tanıdığınız bir takım insanlar 9 ay boyunca 150k sıralama yapmayı deniyor ve yapamıyor mu? Yoksa birçok deneme sınavı çözmelerine rağmen yapamıyorlar mı? Denemenin bir zararı yok yazmışsınızda ders çalışmak tek bir kereye mahsus bir eylem değil insanlar belirli netlere deneme çözerek analizini yaparak bir süreç içerisinde ulaşıyorlar bilmem farkında mısınız? 150k netlerine açıp bakıyor musunuz ortalama olarak ne kadar sürede TYT-AYT bitirildiğine falan. Bilmeden yorum yaptığınız aşırı belli. Her yıl 9 ay boyunca 150k için çalışıyorlarsa güzel bir hayal dünyası şahsen. Birçok denemeye girip yapamıyorlarsa çok basit çalışmayı bilmiyorlar. Bu sıralama yapılamayacak zor bir sıralama değil denemekten zarar gelmez yazmışsınız da utanmadan bu kız zaten bu süreçte çalışacak disiplinliyse yüksek ihtimalle yapacak süreç hakkında sıfır bilginiz var ve tavsiyem yazmayı öğrenin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı