9 ayda YKS'de iyi bir sıralama yapılır mı?

Herkese merhaba,
Direkt konuya gireyim. Ben 2 kere mezuna bırakmış ve 3.ye sınava girecek bir kişi olarak, hedefim MF 30k civarı ama şöyle bir problem var. Ben bu yaşıma kadar hiç ders çalışmayı denememiş, sadece 9 ve 10.sınıfı görmüş (11 12 corona) ve matematikten çok fazla temeli olmayan birisiyim ve bu sene dershaneye yazıldım. Hem dershane ile hem kendi başıma günde ortalama 8 9 saat çalışarak bu hedefe ulaşabilir miyim?

Ağustos'un ortası gibi temel oluşturmak için şenol hocanın alıştırmalarla matematik kitabını aldım ve 9 10'da cok zor gelen konular, garip bir şekilde çok kolay gelmeye başladı.

Bu sorunun cevabını ben de arıyorum. Ufak ufak başladım ama sistemli bir çalışma oturtamadım.

Git çalışmaya başla. Buradaki kimseyi dinlemene gerek yok. Burada cevap bekleyip yazacağına serisinden başla. Evet, Technopat senin için şu an bir zaman kaybı mesela. Kalmış 9 ay, gezme internette. Ayrıca 500k ancak yaparsın falan diyenleri de hiç dinleme. Nenem girse 500k yapar zaten. Etrafımda da öyle çok çalışmayıp 200-300k yapan dolu. Şunu söyleyeyim, 30k kulağa zor geliyor. Sen k'sını bilmem nesini bırak çalış işte diyeceğim bu. Olursa olur elinden gelenin en iyisini yap.

Geri
Yukarı