9 ayda YKS'de iyi bir sıralama yapılır mı?

erendinc0

Decapat
Herkese merhaba,
Direkt konuya gireyim. Ben 2 kere mezuna bırakmış ve 3.ye sınava girecek bir kişi olarak, hedefim MF 30k civarı ama şöyle bir problem var. Ben bu yaşıma kadar hiç ders çalışmayı denememiş, sadece 9 ve 10.sınıfı görmüş (11 12 corona) ve matematikten çok fazla temeli olmayan birisiyim ve bu sene dershaneye yazıldım. Hem dershane ile hem kendi başıma günde ortalama 8 9 saat çalışarak bu hedefe ulaşabilir miyim?

Ağustos'un ortası gibi temel oluşturmak için şenol hocanın alıştırmalarla matematik kitabını aldım ve 9 10'da cok zor gelen konular, garip bir şekilde çok kolay gelmeye başladı.

Şahsen, dil okumanı tavsiye ederim.
YDS sınavına girer, bir "İngilizce öğretmeni, turizm rehberliği" gibi mesleklerden para kazanabilirsin.

Technopat'ta konu açmak yerine ders çalışmaya devam ederseniz ve bunu 9 ay boyunca DÜZENLİ olarak devam ettirirseniz, evet ihtimal mevcut.

Herkese merhaba,
Direkt konuya gireyim. Ben 2 kere mezuna bırakmış ve 3.ye sınava girecek bir kişi olarak, hedefim MF 30k civarı ama şöyle bir problem var. Ben bu yaşıma kadar hiç ders çalışmayı denememiş, sadece 9 ve 10.sınıfı görmüş (11 12 corona) ve matematikten çok fazla temeli olmayan birisiyim ve bu sene dershaneye yazıldım. Hem dershane ile hem kendi başıma günde ortalama 8 9 saat çalışarak bu hedefe ulaşabilir miyim?

Ağustos'un ortası gibi temel oluşturmak için şenol hocanın alıştırmalarla matematik kitabını aldım ve 9 10'da cok zor gelen konular, garip bir şekilde çok kolay gelmeye başladı.

Hocam kendinize güveniyorsanız her türlü yaparsınız 8 9 saat çalışmak gerçekten güzel bir şey hedef koymuşsunuz bence bu şekilde devam ederseniz iyi bir sıralama yaparsınız.

YAklaşık 8 ay çalıştım 240k geldi. Kontrol ettiğimde 80-90k geliyordu ama heyecandan kaydırdım sanırım. Temeliniz yoksa 30k imkansız. 200k için kendinizi zorlayın.

Geri
Yukarı