9 gün önce alınan ekran kartı koşulsuz iade edilebilir mi?

shadypooly

Hectopat
Merhaba, ben Hepsiburada üzerinden 4060 Ti ekran kartı satın aldım ancak satıcı Hepsiburada değil. Elime ulaşan ekran kartı, bana göre donanım sorunlu çünkü halihazır sistemimde değişen tek şey ekran kartı ve nvlddmkm 0 hatası aldım. Ürün için iade talebi oluşturdum ve Hepsiburada gelip ürünü kapımdan aldı ve satıcıya iletti. Satıcı, ekran kartım üzerinde benchmark, VRAM testi gibi testleri yapıp bana WhatsApp üzerinden sonuçları attı ve bir sorun olmadığını söyledi. Ben ise sorunlu olduğunu düşünüyorum ve alalı 9 gün oluyor, iade talebini başlatalı ise 4 gün oluyor. Koşulsuz iade hakkım var mı? Çünkü ben içime sinmemiş, bozuk olduğunu düşündüğüm ekran kartını iade etmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Hepsiburada üzerinden 4060 Ti ekran kartı satın aldım ancak satıcı Hepsiburada değil. Elime ulaşan ekran kartı, bana göre donanım sorunlu çünkü halihazır sistemimde değişen tek şey ekran kartı ve nvlddmkm 0 hatası aldım. Ürün için iade talebi oluşturdum ve Hepsiburada gelip ürünü kapımdan aldı ve satıcıya iletti. Satıcı, ekran kartım üzerinde benchmark, VRAM testi gibi testleri yapıp bana WhatsApp üzerinden sonuçları attı ve bir sorun olmadığını söyledi. Ben ise sorunlu olduğunu düşünüyorum ve alalı 9 gün oluyor, iade talebini başlatalı ise 4 gün oluyor. Koşulsuz iade hakkım var mı? Çünkü ben içime sinmemiş, bozuk olduğunu düşündüğüm ekran kartını iade etmek istiyorum.

Hatayı kaç kez aldınız?

Satıcıya Whatsapp üzerinden, içime sinmedi bozuk gibi hissediyorum gibisinden belirtebilirsiniz. Ve aldığınız hatayı da belirtebilirsiniz.

Defalarca, 15-20 kez almışımdır.

Belirttiğim halde, sorun olmadığı sesli bir şekilde ibraz ettiler.
Sorunun görselini aldınız mı? Almadıysanız satıcıya gönderin hata alırsam görselini atarım diye belirtin. Eğer hatayı ispatlarsam iade alacaksınız diye belirtin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz.

Satıcıya aldığım hatanın ekran görüntülerini çekip gönderdim.
Eğer hatanın görseli olduğu halde iade etmiyorsa, satıcıya değişim talebinde bulunun eğer onu da kabul etmez ise, Hepsiburada ile konuşun hatayı belirtin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz.
Hocam zannetmiyorum :D Konu 4060 böyle bir şey yapamazlar. Hepsiburada gibi bir yerde hele :D

Eğer hatanın görseli olduğu halde iade etmiyorsa, satıcıya değişim talebinde bulunun eğer onu da kabul etmez ise, Hepsiburada ile konuşun hatayı belirtin.

Hocam zannetmiyorum :D Konu 4060 böyle bir şey yapamazlar.
Hocam paylaşayım dedim.

Geri
Yukarı