9 metrekarelik hücrede yanınızda ne olsun isterdiniz?

Loş ışıklı hücrende ne olsun?

• Buzdolabı ( İstediğim gıdalarla dolu )

• Masa, sandalye, florasan, sınırsız kağıt ve kalem

• Mangal (Etler ve mühimmat hazır)

• Üç Harfli

• Yavru kedi ve köpek

• Tertemiz klozet (hijyenik)

• Hücre arkadaşı (Karşı cins, aynı yaş)

• Ufak bir tezgah, priz, kettle ile sınırsız mocha ve sigara

• Darwin'in kitapları

• Rahat kuş tüyü bir yatak

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Karşı cinsten aynı yaşta arkadaş seçeneğini seçenler, çok yanlış kafadalar. Karşı cinsi geçtim, 9 m2'de emin olun tek başınıza kalmayı tercih edersiniz. +1 insan demek bazı durumlarda, ilerleyen zamanla birlikte sadece sorun demektir.

Öyle bir ortamda; insanın kendi başına bırakıldığında, 9m2'sini ve zamanını, sadece ve sadece kendisinin yönetebileceğini bilmesi gerekir. Mental olarak; ibadet için gerekli unsurlar, kitaplar, müzik ve kendini ifade edebileceği şeyler gerekli. En önemlisi bunlar. Gıda ise temel ihtiyacı karşılıyorsa süper. Ha ben ütopya kuracağım diyorsanız, bal yiyen baldan usanır demişler. Kısa süre içinde herşey yine gri görünmeye başlayacaktır. Benim önerilerim sıyırmamanın yolları 101.

Hücre arkadaşı 😂
.
giphy.gif

@Elektrikci_Hasan bi daha aç bundan ama odaya stüdyo kurabilelim. Midi klavye falan da o şıkka dahil olsun. 40 yıl uğraşırsam Pavarotti bile benden şan eğitimi alır.

Moderasyona not: Hortlatma yasak diye uyarmayın bak iznim var.

Olsun olsun, anket konularım her zaman günceldir. Hortlatma söz konusu değil çekinmeden yazın 😄

Yavru kedi/ köpek,
Darwin'in kitapları,
Ve rahat kuş tüyü yatak.
Nedeni ise; sözlü iletişim kurmadan anlaşabileceğim canlılarla güzel vakit geçirebilirim, kitap önemli (mesele Darwin'in olması değil ama, kitap okuyup üstüne kafa yorunca vakit çok hızlı geçiyor) ve üçlemenin kusursuzlaşması için rahat kuştüyü bir yatak çok çok önemli. Karşı cinsten birisi olsun isterdim fakat alan çok küçük, bir süre sonra ondan bıkkınlık gelecektir.

Geri
Yukarı