9 metrekarelik hücrede yanınızda ne olsun isterdiniz?

Loş ışıklı hücrende ne olsun?

• Buzdolabı ( İstediğim gıdalarla dolu )

• Masa, sandalye, florasan, sınırsız kağıt ve kalem

• Mangal (Etler ve mühimmat hazır)

• Üç Harfli

• Yavru kedi ve köpek

• Tertemiz klozet (hijyenik)

• Hücre arkadaşı (Karşı cins, aynı yaş)

• Ufak bir tezgah, priz, kettle ile sınırsız mocha ve sigara

• Darwin'in kitapları

• Rahat kuş tüyü bir yatak

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Klozet dahili olmalı, ekstra istememeliyiz böyle zaruri ihtiyaçları :)

1.Sayfada görsel destekli açıklama var. Ufacık bir WC alanı var idareten. (40 yıllığına idareten)

Ya kaşık plastikse?

Vazgeçti o vazgeçti 😀 şıklar kilitli o yüzden değiştiremedi.

Kısaca hücrede olmak istemezdim 🤠

Kaçış yok girdin 40 yıl. İlk sayfadan bak resmine nasıl bir yere düştün. Hayal gücünü kullan.

Artıları ve eksileri görünce önplanda olması gerekenler kafamdan canlandı. Bu arada 3 tane seçebilmemiz çok iyi olmuş. Tek bir seçim hakkı olsa kafayı yerdim.

1- Buzdolabı (istediğim gıdalarla dolu).
2- Karşı cinsten aynı yaştaki hücre arkadaşı.
3- Rahat kuş tüyü bir yatak.

Bu seçenekleri işaretledim. Öyle bir ortamda ihtiyacım olabilecek en azından önplanda hayati önem taşıyan bu seçenekler var. Bunlardan sonra, eksileri düşünürsek iyi bir ışık kaynağı ve iyi bir tuvalet seçenekleri gelebilirdi ama buzdolabını arasıra açık bırakıp onun ışığı ile idare ederiz ve de mevcut tuvaletle de bir şekilde idare ederiz artık yapacak bir şey yok. En azından şimdi ilk olarak istediğim gıdaları buzdolabı sayesinde yiyebiliyorum yani yemek sorunu çözüldü, karşı cins hücre arkadaşım var ki akıl sağlığımı korumada en büyük etkiyi bu seçenek sağlar yani mental sağlık da bir nebze bozulmayacak, son olarak ise dar ve sert yataktan kurtulmak ve normal insan gibi uyuyabilmek de hem fiziksel hem de mental sağlığı korumada çok büyük destek sağlar.

Hapse giresim geldi şimdi bak...

@Parti Şapkası Muazzam bir yanıt. Kara cuma indirimlerini bırakıp yorumunu sindire sindire okudum 🙂 böyle yanıtlar geldikçe anket konularım da son bulmaz. Buzdolabından ışık fikri güzel bak mesela bende 2.Şıkdaki masa sandalyeyi birleştirip orada uyuma fikrini söylemiştim.

Buzdolabını seçince elektriği de bağlıyorlar mı? :D

Yatak, Klozet, Kitap.

Priz yok duvardan sadece kablo bağlı. Ama hayal gücün hoşuma gitti açıkçası 😀

Buzdolabından ışık fikri güzel bak mesela bende 2.Şıkdaki masa sandalyeyi birleştirip orada uyuma fikrini söylemiştim.

Yok be gene dar ve sert bir yatak olurdu masa sandalyeyi birleştirmek. O yüzden bence her şekilde diğer istediğin şeylerden birinden feragat edip yatağı edinmek lazım. Hücrede en fazla vakit geçireceğin yer yatak olacak, yatmaktan başka yapacak bişey olmayacak o yüzden en azından iyi bir yatak şart. Ama bak şeçeneklerde internete bağlı bilgisayar olsaydı o zaman işler değişirdi.

Sınırsız içki, sigara ve internetli PC. Sonrasında yavaş yavaş nalları dikerim zaten.

Edit: Masa sandalye de varmış işin içinde. Onları akıl etmedim.

Geri
Yukarı