Choose 3 stylish.

• Oy verenlerin toplamı
    181
Konuya denk gelmemiştim sen etiketlemesen. 8 ay geçmesi biraz hortlatma gibi olmuş ama kimse öyle düşünmüyor anlaşılan.
Daha önce gördüğüm bu tip konularına göre çok daha derinlemesine bir şey gibi görünüyor.
Bu arada konu sizin değil mi?

Neyse; "Dünyada bir yerde ama neresi bilinmiyor adadan bakınca kara gözükmüyor sırf su." denmiş. Deniz olduğu söylenmediği için tatlı su olduğunu varsayıp yüzerek ya da adadaki ağaçlarla bir sal yaparak güzelce kaçabiliyorum. Yorulunca kafamı suya daldırıp içiyorum suyumu.

Yok öyle olmaz diyorsanzı adanın yarısı uçurum, kalanı da geçmesi tehlikeli kısımlar. Hiç uğraşamam. Gider sarı bitkilerden yer, ölürüm.

Anlamadığım şeyler var. Kule var, ama gidemiyoruz. Mağara var, ama gidemiyoruz.

10- Seçeneklere gelirsek anca onlarla iş yapılıyor. Yerlilere hükmederken 2 yılda onlarla geçinecek hale gelip ölene kadar yaşanabilir bence. Ya da daha güzeli. Onlara hükmederken hepsinin sarı bitki yemesini sağlar, adanın sahibi olurum. Sonrasında açıktaki yeşilliklerde takılabilirim.
9- Zehirli bitkilerden uzak durmak çok da zor değil bence. O madde şimdilik dursun.
8- Su çok boş olur ya. Sınırsız olsa neyse de, böyle bir işe yarayacağını sanmıyorum. Öyle bir adada 1 günde biter o.
7- Yerlilerin kıyafetini alır, kıyafet sorununu çözerim.
6- Derindeki mağara güvenli, içi genel olarak boş. Ada benim için yeterince güvenli olduğu için gerek yok gibi.
5- Kuleye ulaşıp adadan kurtulmak hoş olabilir. O da dursun.
4- İkinci köprü ile aslında yardım çağırılabilir. O kadar teknolojik zımbırtı varsa yerimi de tespit edecek bir şeyler vardır. Ama yerlilere hükmetmeden oraya gitmek pek mümkün değil sanırım.
3- Adada gerçekten kalmayı düşünecek olursam köprü 1 derdim ama sanmıyorum.
2- Yanıcı ve yakıcı malzemelerle yerlileri yakmak da hoş olabilir aslında.
1- Avlanmaya gerek yok, yerliler yapar.

Yapılabilecek stratejiler;
1- Yerlilere hükmet. Onları it gibi çalıştırıp kuleye eriş ve git.
2- Yerlilere hükmederken onları it gibi çalıştırmak yerine tırmanma baltasını alıp kuleye eriş ve git.
3- Yerlilere hükmet. Köprü 1'i aç. İşin bitince yerlileri yok et. Adada ölene kadar yaşa.
4- Yerlilere hükmet. Köprü 2'yi aç. İletişim kurup gelen yardım ile git.

Artık en hızlı hangisi işe yararsa...

Köprüyü onarırım, av bıçağı ve orman palası kullanarak kendime barınak yaparım. İlk günler meyvelerle beslenirim fakat protein ihtiyacımı karşılamak için bıçaklarımın birini uzun bir sopaya bağlayıp mızrak yaparım. Veya yay. Balık, kuş avlarım. Sonra kaledeki mühimmatları toplayıp yerlileri aynen böyle tararım.
1595678754646.png

Adaya hakim olunca da topladığım eşyalarla güzel bir hayat sürerim.

Köprüyü onarırım, av bıçağı ve orman palası kullanarak kendime barınak yaparım. İlk günler meyvelerle beslenirim fakat protein ihtiyacımı karşılamak için bıçaklarımın birini uzun bir sopaya bağlayıp mızrak yaparım. Veya yay. Balık, kuş avlarım. Sonra kaledeki mühimmatları toplayıp yerlileri aynen böyle tararım.
Eki Görüntüle 623543
Adaya hakim olunca da topladığım eşyalarla güzel bir hayat sürerim.
Aman hocam yerlilere savaş açmışken hepsini tek seferde kazımak lazım mazallah yaşayan olursa ;

sda.jpg

Böyle olabilir 😂

Hocam hayal gücünüz kuvvetliymiş bayağı, bu tarz bir konu patlatsanız olmaz mı?

O ateşin tekrar körüklenmesi lazım. Elektrik yemekten de yorulduk ama dur bakalım yakında gelir 🙂

Aman hocam yerlilere savaş açmışken hepsini tek seferde kazımak lazım mazallah yaşayan olursa ;

Eki Görüntüle 623549

Böyle olabilir 😂

O ateşin tekrar körüklenmesi lazım. Elektrik yemekten de yorulduk ama dur bakalım yakında gelir 🙂
Silah boş hocam korkmayın. Zaman ayarıyla boş deliğe tutturdum.

Geri
Yukarı