9.nesil mi 10.nesil iPad mi?

Hocam bende bir süre araştırdım, 9 alacağıma 10 alayım dedim sonra aradaki fiyat farkı ve M1 işlemcisi nedeniyle Air5 almaya karar vermiştim. 10 ile Air 5 arasında 3000 TL oynuyordu bir ara şuan nedir bilmiyorum. Taksite bölüce 500 lira fazla ödüyordun. Fakat 9, 10. Nesil derken bütçe dışına çıkıp 17 bin TL kere gelmişti fiyatlar bende sonra ikinci ele yöneldim. 17 bin TL civarı bütçen varsa M1 çiğli Air 5 al derim.

İki model arasında hemen hemen 5000₺ civarı bir fiyat farkı mevcut. Ama 10. nesil daha yeni ve görünüş olarak güzel. Tercihim 10. nesil olurdu.

Yeni her zaman daha iyidir ne kadarlık bir fiyat farkı var?
Hepsiburada üzerinden baktım 4.800 TL fark var.
Ben 10. nesil alırdım hem daha uzun süre destek alacak hem görüntüsü daha çok hoşuma gitti.
Uzun destek alması çok önemli zaten.
Hocam bende bir süre araştırdım, 9 alacağıma 10 alayım dedim sonra aradaki fiyat farkı ve M1 işlemcisi nedeniyle Air5 almaya karar vermiştim. 10 ile Air 5 arasında 3000 TL oynuyordu bir ara şuan nedir bilmiyorum. Taksite bölüce 500 lira fazla ödüyordun. Fakat 9, 10. Nesil derken bütçe dışına çıkıp 17 bin TL kere gelmişti fiyatlar bende sonra ikinci ele yöneldim. 17 bin TL civarı bütçen varsa M1 çiğli Air 5 al derim.
Air 5 fiyatı 17.899 TL,inan tıkandım artık :D 900 TL daha çıkmayabilir.
İki model arasında hemen hemen 5000₺ civarı bir fiyat farkı mevcut. Ama 10. nesil daha yeni ve görünüş olarak güzel. Tercihim 10. nesil olurdu.
Benim de öyle gözüküyor.

64 gb var arkadaşım da air 5. Garanti : 29 eylül 2024'e kadar. Sana son oluru 15.400 TL dedi. Fikriniz nedir ? Danışmak istedim.

Son düzenleme:
İkisi arasından 10. Nesil iPad çok daha iyi ve şık.
Air 5 hayırlı olsun :)

Geri
Yukarı