IPad 10. nesil mi 9. nesil mi?

DODO91

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11. Gen, MX350, 8/256.
Meslek
Öğrenci.
Bütçem ikisine de yetiyor, ders dinleyebileceğim, sunum yapabileceğim ve not tutmak için ve arada ağır olmayan oyunlar oynamak için alacağım hangisini almalıyım 9. nesil yeterli olur mu? Yoksa 10. nesil mi almalıyım? Bana şu an 9. nesil + Apple Pencil almak mantıklı geliyor sizin öneriler nedir?

Bütçem ikisine de yetiyor, ders dinleyebileceğim, sunum yapabileceğim ve not tutmak için ve arada ağır olmayan oyunlar oynamak için alacağım hangisini almalıyım 9. nesil yeterli olur mu? Yoksa 10. nesil mi almalıyım? Bana şu an 9. nesil + Apple Pencil almak mantıklı geliyor sizin öneriler nedir?

Hocam ben 9 kullanıyorum gayet yeterli fazla bile ama bütçeniz yetiyorsa 10 almamak için sebep yok.

Hocam ben 9 kullanıyorum gayet yeterli fazla bile ama bütçeniz yetiyorsa 10 almamak için sebep yok.
Merhaba bende ipad 9 nesil almayı düşünüyorum ama ekran lamine değilmiş bende ders çalışmak not tutmak için alıcam yazı yazamam mı kırılma gibi sorun olurmu cevaplarsanız çok sevinirim.

Donanımı daha yeni olduğu için iPad 10 tavsiye ederim. Fakat iPad 10 1. nesil Apple Pencil kullanıyor ve kalemin ucunu tablete bağlamak için adaptör kullanmanız gerekiyor.

Merhaba bende iPad 9 nesil almayı düşünüyorum ama ekran lamine değilmiş bende ders çalışmak not tutmak için alacağım yazı yazamam mı kırılma gibi sorun olur mu cevaplarsanız çok sevinirim.

Ben kılıf ile kullanıyorum kapaklı olan evet birkaç kere düşürdüm ama çizik bile yok bence kapaklı kılıf ile kullanılırsa hiçbir problem olmaz.

apple pencil 1. nesil mi 2. nesil mi mantıklu

İki model de 1. nesil Apple Pencil ile çalışıyor ama 10. nesilde ekstradan adaptör almanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı