9.nesil mi 10.nesil iPad mi?

Çok teşekkürler. 😇
İkisi arasından 10. Nesil iPad çok daha iyi ve şık.
Air 5 hayırlı olsun :)
Donanımsal açısından çok detaycıyım. O yüzden Air 5'i seçmek istedim. Çok teşekkür ederim. Daha iyisi sizin olsun inşallah. 😇

Tam alıyordum ipad'i. Vazgeçip,valideye 22 ayar bilezik alıyım dedim. Sevinsin yerinde diye. Nedense bir şeyler,hayatı sorgulattı :D @BehzatAmirim @Achlyis

Son düzenleme:
Hepsiburada üzerinden baktım 4.800 TL fark var.

Uzun destek alması çok önemli zaten.

Air 5 fiyatı 17.899 TL,inan tıkandım artık :D 900 TL daha çıkmayabilir.

Benim de öyle gözüküyor.

64 gb var arkadaşım da air 5. Garanti : 29 eylül 2024'e kadar. Sana son oluru 15.400 TL dedi. Fikriniz nedir ? Danışmak istedim.
Hocam vallahi daha dün falan Air 3 aldım. Hatta burada konusunu açtım izlenim olarak, cidden o kadar güzel cihaz ki çok hoşuma gitti. İpad 10 falan almama gerek kalmadı yani. Zaten benimkinde A12 İpad 9 da A13 işlemci var. Air 5 i sormaya gerek yok bencer kesinlikle araştırdığım kadarıyla İpad 10 yerine Air 5 alınmalı. 8gb ram ve M1 işlemci ile bir mac book airden bir farkı kalmıyor gibi.

Hocam vallahi daha dün falan Air 3 aldım. Hatta burada konusunu açtım izlenim olarak, cidden o kadar güzel cihaz ki çok hoşuma gitti. İpad 10 falan almama gerek kalmadı yani. Zaten benimkinde A12 İpad 9 da A13 işlemci var. Air 5 i sormaya gerek yok bencer kesinlikle araştırdığım kadarıyla İpad 10 yerine Air 5 alınmalı. 8gb ram ve M1 işlemci ile bir mac book airden bir farkı kalmıyor gibi.
İpad 9 var zaten :D 4 bin TL küsüre almıştık zamanında. Ama altın bilezik alma kararı aldım. Nedense alıp,ileri de satmaya kalkarsam ipad zor satılır gibi geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı