iPad 9. nesil vs 10. nesil

Emre.ben

Picopat
Daha fazla  
iPad 9. nesil 256 GB fiyatı 15k, iPad 10. nesil 64 GB fiyatı da 15k gerçekten arada kaldım. iPad 9. nesil 2021 de ve ben 4-5 yıl kadar kullanmayı düşünüyorum çıktı güncellik konusunda sıkıntı çıkarır mı? Arada performans farkı çok olur mu? Oyun oynamayı düşünüyorum.

Tavsiyem 2.el iPad Pro alman olurdu. Ekran 120hz çünkü ama yok bunlardan birisi dersen bu depolamayı ne kadar kullanacağına bağlı 64gb artık son demlerinde ama 256gb alıp da tuşlu eski takoz tasarımı kullanman da saçma olurdu. Ben ikisi arasında kalsam 64gb olan modeli alırdım.

iPad 9. nesil 256 GB fiyatı 15k, iPad 10. nesil 64 GB fiyatı da 15k gerçekten arada kaldım. iPad 9. nesil 2021 de ve ben 4-5 yıl kadar kullanmayı düşünüyorum çıktı güncellik konusunda sıkıntı çıkarır mı? Arada performans farkı çok olur mu? Oyun oynamayı düşünüyorum.
Oyunlar fazla yer kaplayacaksa 64 GB sıkıntı oluşturabilir, güncelleme konusunda arka arkalar hep zaten.

Oyunlar fazla yer kaplayacaksa 64 GB sıkıntı oluşturabilir, güncelleme konusunda arka arkalar hep zaten.

Oynayacağım oyunlar eFootball, Farming Simulator, GTA SA Definitive, ve Football Meneger. Yanlış bilmiyor isem 3'er GB'lik oyunlar, bu oyunları oynarsam yeter mi?

Tavsiyem 2.el iPad Pro alman olurdu. Ekran 120Hz çünkü ama yok bunlardan birisi dersen bu depolamayı ne kadar kullanacağına bağlı 64 GB artık son demlerinde ama 256 GB alıp da tuşlu eski takoz tasarımı kullanman da saçma olurdu. Ben ikisi arasında kalsam 64 GB olan modeli alırdım.

2.el almayı düşünmüyorum ama 64 GB yeterli mi ondan emin olamadım.

Muhtemelen yetecektir geçen sene 64gb iPhone kullanıyordum 30gb oyun vardı whatsap ta 6-7gb idi halen 15gb boşluk vardı. iCloud üyeliğim sayesinde fotoğraflar telefonda yer kaplamıyordu çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı