9. sınıf biyoloji çok zor

aflowe

Centipat
Daha fazla  
9. sınıfım ve ilk dönem biyolojiyi 0,5 puanla geçtim. Çok fazla ezberlenecek şey var ve bana bayağı zor geliyor. Nasıl etkili bir şekilde biyoloji çalışırım?

9. sınıfım ve ilk dönem biyolojiyi 0,5 puanla geçtim. Çok fazla ezberlenecek şey var ve bana bayağı zor geliyor. Nasıl etkili bir şekilde biyoloji çalışırım?
Ben de dokuzuncu sınıfım ve ilk yazılı notum 45, ikinci yazılı notum 35 (ilk dönem) sen zorlanıyorsun ben hiç yapamıyorum. 🙁

Full ezber biraz vakit ayırıp düzenli tekrar edip ezberlerseniz gayet kolay.

Bende dokuzum biyoloji sadece ezber taktikle anlatan YT kanalları vardı hatırlayamadım da bakabilrisin benim ilk not 82 ikinci not 76 ilk dönem

Bilgileri küçük notlar şeklinde duvara asmanı öneririm. Duvara asılan tel ızgaralara küçük mandallarla takabilirsin.

Ezberlemen lazım kardeşim onları yapacak bir şey yok maalesef. Benim zamanımda 9'un ikinci döneminde uzaktan eğitime geçilmişti konuları tam hatırlayamıyorum.

Son hafta calısmanız cok zor.
Bende 9. sınıfım 1. dönem ilk 75 uburu 64 idi.
Hocanızın cok üstünde durdugu yerleri iyi ezberle eger dersi dinlemisen bir kere okuyarak aklına giriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı