9. sınıf çok kötü geçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wopiptactiacl

Hectopat
Daha fazla  
Direk konuya atlıyorum berbat bir lise ile berbat bir öğrenci üstüne üstlük saçma notlar vs.
Şu an 9. sınıfım ve neden bitmiş diye konusuyorum cunku okulun resimcisi bile sınav yapıyor ve bilin bakalım kim resim çizemediği için en basit dersten 50 aldı?

Madem saçma bir yere düştüm ve 3 aylık yaz tatilim ailemin dırdırı ve bağırıslarlarla geçecek bari dedim. Birkaç dosttan öneri alayım da kendime geleyim.

Arkadaşlarım bana bir akıl veriniz 9. sınıfım maalesef öldü gitti bari 10. sınıfı toparlayayım ne yapmam lazım bilmiyorum. Bilemiyorum ne yapayım yaz tatilimi direk derslerimi vereyim bir disiplin mi oluşturayım? Yoksa artık bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
bilin bakalım kim resim çizemediği için en basit dersten 50 aldı?
Ben beden eğitimi dersinden kalmıştım. 🙂
berbat bir lise ile berbat bir öğrenci üstüne üstlük saçma notlar vs.
Nakil almayı düşündün mü?
Arkadaşlarım bana bir akıl veriniz 9. sınıfım maalesef öldü gitti bari 10. sınıfı toparlayayım ne yapmam lazım bilmiyorum.
9. sınıf derslerini tekrar edebilirsin eğer oturtursan 10. sınıf konularını öğrenebilirsin.

Direk konuya atlıyorum berbat bir lise ile berbat bir öğrenci üstüne üstlük saçma notlar vs.
Şu an 9. sınıfım ve neden bitmiş diye konusuyorum cunku okulun resimcisi bile sınav yapıyor ve bilin bakalım kim resim çizemediği için en basit dersten 50 aldı?

Madem saçma bir yere düştüm ve 3 aylık yaz tatilim ailemin dırdırı ve bağırıslarlarla geçecek bari dedim. Birkaç dosttan öneri alayım da kendime geleyim.

Arkadaşlarım bana bir akıl veriniz 9. sınıfım maalesef öldü gitti bari 10. sınıfı toparlayayım ne yapmam lazım bilmiyorum. Bilemiyorum ne yapayım yaz tatilimi direk derslerimi vereyim bir disiplin mi oluşturayım? Yoksa artık bilmiyorum.
Günde 5-6 saat ile başlama. 2 hafta sonra bırakırsın. Kolay kaynak soru bankası al. Bu şekilde olabilir.

Çok üst düzey hedefin yoksa şu an sal bir şey olmaz. Ama hedefin büyükse bu yaz 9. sınıfı baştan sona güzel bir tekrar etmeni öneririm.

Ben beden eğitimi dersinden kalmıştım. 🙂

Nakil almayı düşündün mü?

9. sınıf derslerini tekrar edebilirsin eğer oturtursan 10. sınıf konularını öğrenebilirsin.

LGS puanımın aşırı kötü olmasından dolayı maalesef aldıramam OBP'le kaçarım diye düşünmüştüm kaçamadım dersleri oturtabilirim ama ailemin dırdırı yıllardır beni öldüren bir şeydir hatta aşırı stresten 4. sınıfta sacım dokulmustu 6. sınıfta denemede bayılmıstım.

Son düzenleyen: Moderatör:
ailemin dırdırı yıllardır beni öldüren bir şeydir hatta aşırı stresten 4. sınıfta sacım dokulmustu 6. sınıftada denemede bayılmıstım.
Ailenin dırdırına verebileceğim tavsiye boşvermen ve biraz da kendi lafını dinlettirmen. İkinci tavsiye pek ahlaklı durmuyor gibi biliyorum ama aile kutsal saygıdeğer diyip geçmemek lazım bazı anne babalar biraz da evlatlarından görmeyi hak ediyor. Sözünü geçirtmeye başla, karşı çık onlara.

Ailenin dırdırına verebileceğim tavsiye boş vermen ve biraz da kendi lafını dinlettirmen. İkinci tavsiye pek ahlaklı durmuyor gibi biliyorum ama aile kutsal saygıdeğer deyip geçmemek lazım bazı anne babalar biraz da evlatlarından görmeyi hak ediyor. Sözünü geçirtmeye başla, karşı çık onlara.

Aramızda çok kavgamız oldu bir şey başarsam bile başıma vururlar bu yılın basında afs miydi onunla 1 dönemliğine bile olsa kaçmaka çalıştım ama maalesef olmadı.

9. sınıfın kötü geçmesi kesinlikle toparlanmaz bir şey değil hatta hiç değil tek kaybin açık kapatmak için daha fazla efor sarfetmen lazım hedefin yüksekse OBP'den çelme yiyebilirsin ona dikkat et.

9. sınıfın kötü geçmesi kesinlikle toparlanmaz bir şey değil hatta hiç değil tek kaybin açık kapatmak için daha fazla efor sarfetmen lazım hedefin yüksekse OBP'den çelme yiyebilirsin ona dikkat et.

OBP isterse bana hancer soksun hedefim yüksek evet ama yolun basında böyle gidiyorsam diye düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı